Nazywam się Jonny Daniels. Mam 32 lata i jestem dumnym Żydem, z polskimi i izraelskimi korzeniami, obywatelstwem Wielkiej Brytanii i Izraela. Odsłużyłem trzy lata w izraelskiej armii, a przez dziesięć pracowałem z przedstawicielami międzynarodowego biznesu i polityki w branży public relations. Od czterech lat prowadzę fundację „Z głębi” i z tego powodu dzielę czas między Polskę – kraj, który pokochałem i na którym mi zależy – i Izrael, żydowską ojczyznę.

Nazywam się Jonny Daniels. Mam 32 lata i jestem dumnym Żydem, z polskimi i izraelskimi korzeniami, obywatelstwem Wielkiej Brytanii i Izraela. Odsłużyłem trzy lata z izraelskiej armii, a przez dziesięć pracowałem z przedstawicielami międzynarodowego biznesu i polityki w branży public relations. Od czterech lat prowadzę fundację „Z głębi” i z tego powodu dzielę czas między Polskę – kraj, który pokochałem i na którym mi zależy – i Izrael, żydowską ojczyznę.

Od kiedy przebywam w Polsce, zacząłem lepiej rozumieć i wczułem się polski punkt widzenia. Pojąłem bezmiar polskiego cierpienia i zrozumiałem, jak głęboki i wciąż obecny jest to ból.