Legnica: Wybuch gazu w lokalu gastronomicznym. Cztery osoby ranne

PILNE - świat, zaślepka na Wiadomości
PILNE - świat, zaślepka na WiadomościGazetaPrawna.pl
7 września 2017

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wybuchu gazu ulatniającego się z butli w lokalu gastronomicznym przy ul. Gwiezdnej w Legnicy (Dolnośląskie) – poinformowała PAP straż pożarna.

Jak powiedział PAP dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, do niewielkiej eksplozji doszło w czwartek rano. "Jedna z butli z gazem była niedokręcona lub nieszczelna. W pomieszczeniu gromadził się gaz. Mieszanina wybuchała w momencie, kiedy pracownicy lokalu gastronomicznego przyszli rano do pracy" - powiedział dyżurny.

W wyniku wybuchu cztery osoby zostały ranne. Przewieziono je do szpitala. W lokalu nie doszło do pożaru.

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png