Jedno okienko w urzędach pracy to bubel prawny

Składka zdrowotna za bezrobotnych
Składka zdrowotna za bezrobotnychDGP
2 czerwca 2014

Projekt, który miał odciążyć urzędy pracy, wymaga poprawek. Inaczej prawo do leczenia straciłoby wiele osób bezrobotnych.

Obecna propozycja wprowadzenia jednego okienka do ubezpieczenia zdrowotnego w urzędach pracy to bubel prawny, którego wprowadzenie mogłoby wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Tak wynika z uwag zgłoszonych przez różnych ministrów do projektu zmian ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2008 r. nr 164, poz. 1027 ze zm.).

Pozostało 91% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png