Co powinni wiedzieć przedsiębiorcy, by mogli poruszać się w gąszczu akredytowanych jednostek, certyfikatów i sprawozdań z badań? Dlaczego taka wiedza się opłaca?

Co powinni wiedzieć przedsiębiorcy, by mogli poruszać się w gąszczu akredytowanych jednostek, certyfikatów i sprawozdań z badań? Jak wnioskować do PCA o udzielenie akredytacji? Jaka jest procedura?

O organizacyjnej kuchni, w piątym już odcinku podcastu, rozmawiamy z Tadeuszem Matrasem, Kierownikiem Biura ds. Akredytacji w Polskim Centrum Akredytacji.

„DGPtalk: 20 lat Polskiego Centrum Akredytacji”

„DGPtalk: 20 lat Polskiego Centrum Akredytacji” to seria podcastów, w których opowiemy, czym zajmuje się PCA i jak dba o nas, konsumentów, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Przyjrzymy się też, w jaki sposób pomaga polskim przedsiębiorcom w ekspansji na rynki zagraniczne. Jakość i bezpieczeństwo, gdy chodzi o żywność, badania laboratoryjne, szeroko rozumianą produkcję, nadawanie uprawnień i wiele innych, są dla nas wszystkich ważne, a PCA poprzez nadawane akredytacje, to właśnie gwarantuje.