Nie wiem jaka jest wycena Facebooka, ale wiem że ma on miliard użytkowników. Możliwe, że za pięć lat internet będzie siecią facebookową – stwierdził podczas Forum IAB 2012 Luke Aviet, dyrektor zarządzający AOL Advertising Europe.
Naszą rozmowę muszę zacząć od pytania o Facebooka. Ostatnio General Motors wycofało swoje reklamy z tego portalu twierdząc, że kampanie na Facebooku są nieskuteczne. Czy przyszłość rzeczywiście należy do serwisów społecznościowych?
Zdecydowanie tak. Facebook ma bardzo duże szanse na dalszy sukces. Zgromadzili wielu użytkowników, na bieżąco analizują ich profile, a ludzie spędzają na tej stronie dużo czasu. Facebook to ogromna platforma. Pytanie brzmi w jaki sposób zostanie wykorzystana.
Załóż konto lub zaloguj się
i zyskaj dostęp na 14 dni za darmo.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.