Autosan znów zatrudnia. Prezentuje autobus na gaz

autosan
Przedsiębiorstwo dokapitalizowano. Zatrudniono inżynierów. Efekt jest taki, że na targach Transexpo w Kielcach spółka zaprezentowała swój najnowszy produkt: autobus M12LF CNG o napędzie gazowym.Newspix / MACIEJ GOCLONFOTONEWS
12 października 2016

Podkarpacka fabryka znów zatrudnia. Niedawno zaprezentowała swój nowy autobus na gaz. Jeszcze w marcu w zatrudniającej ok. 300 osób fabryce autobusów w Sanoku urzędował syndyk. Firma była w upadłości i czekała na kupca. Ostatecznie zakład za ok. 25 mln zł kupiły PIT Radwar i Huta Stalowa Wola, które wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Pozostało 91% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381453mega.png
381439mega.png
381484mega.png