Wybuch butli z gazem w Białogardzie. Ewakuowano mieszkańców bloku

29 października 2015

Jedna osoba została ranna w wyniku wybuchu butli z gazem w bloku mieszkalnym w Białogardzie. Na miejscu działa 6 zastępów straży pożarnej.

"Ewakuowano wszystkich mieszkańców bloku" - mówi rzecznik zachodniopomorskiej straży pożarnej Tomasz Kubiak. W wyniku wybuchu butli z gazem poszkodowana została jedna osoba. Została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Prawdopodobne są liczne poparzenia.

Na miejsce został wezwany inspektor nadzoru budowlanego, który zbada, czy uszkodzeniu nie uległ cały budynek. Dopiero po zakończeniu czynności będzie można mówić o przyczynach wybuchu butli.

Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png