CD Projekt "ciężko pracuje", aby przywrócić grę "Cyberpunk 2077" do sprzedaży na PlayStation Store najszybciej jak to możliwe, podała spółka.

"Po rozmowach z Sony zapadła decyzja o czasowym zawieszeniu cyfrowej dystrybucji 'Cyberpunk 2077' w PlayStation Store. Wciąż można nabyć fizyczną wersję. Wszystkie wersje będą otrzymywać wsparcie i aktualizacje. Według naszej wiedzy, od dziś wszyscy, którzy nie chcą poczekać na aktualizacje i chcą odzyskać środki za cyfrową wersję, mogą wysłać swoje zgłoszenie w tej sprawie [...]. Pracujemy ciężko, aby przywrócić 'Cyberpunk 2077' do sprzedaży na PlayStation Store najszybciej, jak to możliwe" - czytamy w oświadczeniu spółki na Tweeter.


Wcześniej CD Projekt podał, że Sony Interactive Entertainment (SIE) zdecydowało o usunięciu do odwołania ze sprzedaży w PlayStation Store cyfrowej wersji gry "Cyberpunk 2077".

W połowie grudnia CD Projekt podał, że planuje serię aktualizacji (update) gry "Cyberpunk 2077", zaś w styczniu i lutym 2021 r. przewiduje łatki (patch) gry - razem te poprawki powinny wyeliminować większość najbardziej znaczących problemów występujących na konsolach poprzedniej generacji (last-gen).

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", 10 grudnia br. premierę miał kolejny sztandarowy tytuł studia - "Cyberpunk 2077".