Polska po cichu wyproszona od stołu z unijnych negocjacji w sprawie unii fiskalnej

autor: J.Bie., Dominika Ćosić11.01.2012, 07:38; Aktualizacja: 11.01.2012, 07:45

Sprawująca prezydencję Dania dąży do szybkiego zamknięcia negocjacji nad porozumieniem o unii fiskalnej. Nie ma w nim zapisów o udziale państw bez wspólnej waluty w szczytach euro. Choć wcześniej zapowiadano, że będą.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Unia to NIE Europa,naiwni(2012-01-11 08:27) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie gdzie wasze umysly ? Polska traci suwerennosc.Unia to nie EUROPA.Unia to totalitarny PO.twor,ktorym steruja miedzynarodowi ba.nd.yci z POslusznymi kr.et.ynami PO,SLD,PSL,Ruchaczami Palikota i po.krewnych ka.nali.

    Odpowiedz
  • Nigel Farage oszusci z POlski(2012-01-11 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    Wpiszcie w wyszukiwarke: "Nigel Farage zamknieci w gospodarczym wiezieniu",rowniez:"Nigel Farage unia europejska",takze: "Nigel Farage oszusci z POlski".Pozdrawiam Polakow,ktorym Ojczyzna najdrozsza po Bogu,ktorzy strzega dziedzictwa,prawdy,suwerennosci Polski.

    Odpowiedz
  • Polska traci suwerennosc a ludzie dalej zaspani(2012-01-11 08:57) Zgłoś naruszenie 00

    POlski rzad sprzedaje suwerennosc Polski oddajac Polakow w wieczna niewole,tworzac zielona wyspe z glodujacymi i zdychajacymi na niej naiwnymi baranami.Czy to jeszcze nie dociera do wszystkich,szczegolnie naiwnych,po.glupionych propaganda miedzynarodowych ba.ndziorow ? Przerazajace,ze naiwne barany sa prowadzone na rzez,a jeszcze tego nieswiadome.

    Odpowiedz
  • KALIF(2012-01-11 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    Her tusk zredukował Polskę do pariasa Europy

    Odpowiedz
  • barykada(2012-01-11 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    unia to trup - mumia euro...największe państwo socjalis...
    tego chcemy - wychodzim na ulice

    Odpowiedz
  • Do 4:(2012-01-11 14:20) Zgłoś naruszenie 00

    Kalifie,
    nie 'Her' tylko 'Herr'.
    Verstehen?
    :)

    Odpowiedz
  • zniesmaczony(2012-01-11 21:11) Zgłoś naruszenie 00

    a tak sie Tusk naobiecywał... ahha.. że bedziemy rozmawiać przy jednym stole. A tymczasem nawet nie wejdziemy do pokoju.
    Poznali sie w Unii na oszustach z PO

    Odpowiedz
  • Oszusci z POlski Nigel Farage(2012-01-11 22:11) Zgłoś naruszenie 00

    "Nigel Farage oszusci z POlski" wpisz w wyszukiwarke.Ten czlowiek z Angli broni suwerennosci Polski i wyjasnia dla czym dla naiwnych baranow bedzie zielona wyspa,a bedzie to zielone wyspa glodujacych i zdychajacych naiwnych baranow z utracona Ojczyzna i swoja przyszloscia.

    Odpowiedz
  • Mark(2012-01-11 22:23) Zgłoś naruszenie 00

    Sukces prezydencji Tuska - integracja? Vincent chciał wpłacić 5-6 mid euro i nie chcą? Co za durnie w tej Unii ! . Chyba wyczuli,że nikt tak wspaniałomyslny nie jest w czasach kryzysu i zrozumiano to jak przypodchlebianie się w zamian za ... np. przyszłe stanowiska w Unii dla Donalda i Radka. Chyba trafili w sedno i podziękowali za ofiarność.

    Odpowiedz