PiS przeprowadzi cykl debat o gospodarce, ustroju, edukacji

28 stycznia 2011

Zaplanowana na poniedziałek konferencja PiS na tematy gospodarczo-społeczne rozpocznie cykl debat dotyczących m.in. ustroju, rolnictwa, czy edukacji - dowiedziała się PAP od polityków partii.

Politycy PiS i eksperci spotkają się w poniedziałek warszawskim hotelu Sheraton na konferencji gospodarczej zatytułowanej "O gospodarce, o Polsce, o nas". Podczas niej partia przedstawi swoje propozycje programowe dotyczące infrastruktury, skarbu państwa i systemu emerytalnego. Zaplanowane jest wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Podczas konferencji zostanie wyświetlony film dokumentalny o stanie budżetu państwa.

Natomiast w marcu w Warszawie odbędzie się Forum Rolnictwa i Obszarów Wiejskich. W spotkaniu udział wezmą, oprócz polityków PiS, m.in.: rolnicy, członkowie Solidarności Rolników Indywidualnych, Izb Rolniczych, samorządowcy z gmin wiejskich, przedstawiciele OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. Terminy debat o ustroju państwa i edukacji nie są jeszcze ustalone.

"Otwieramy cykl debat i rozmów m.in. o polskiej gospodarce i stanie finansów publicznych. Oprócz oceny bieżącej będziemy pokazywać jakie są rozwiązania PiS, jak wyjść z kryzysu i zapaści finansów, do której doprowadziła Platforma" - powiedziała w piątek PAP wiceszefowa PiS Beata Szydło.

Dodała, że PiS przymierza się też do organizacji debaty na temat bezpieczeństwa energetycznego. Według niej, trzeba też podjąć temat polskiej prezydencji w UE.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.