Okręg wyborczy nr 2 obejmuje Bydgoszcz oraz 8 powiatów: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Krzysztof Drozdowski - technik elektronik
Reklama
  • Leszek Posłuszny - prawnik
  • Juliusz Hoffman - inżynier mechanik
  • Tomasz Jacek Mentzen - programista aplikacji
  • Anna Adamska - ekonomista
  • Joanna Geisler-Grygrowicz - technik ekonomista
  • Emilia Jawornik - ekonomista
  • Anna Malendowicz - asystent parlamentarny
  • Michał Czajkowski - prawnik
  • Marcin Sypniewski – prawnik

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Wanda Nowicka - filolog klasyczny
  • Marcin Anaszewicz - prawnik
  • Izabela Nowak - specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia
  • Marek Pijanowski - socjolog
  • Elżbieta Długołęcka - radca prawny
  • Jakub Jaźwiec - politolog
  • Oksana Lytvynenko - tłumacz
  • Damian Skałecki - inżynier elektronik
  • Monika Gotlibowska - prawnik
  • Olgierd Łukaszewicz – aktor

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Radosław Sikorski - politolog
  • Janusz Zemke - prawnik
  • Aneta Jędrzejewsk - pracownik samorządowy
  • Agnieszka Kłopotek - inżynier zootechniki
  • Michał Korolko - prawnik
  • Sylwester Jankowski - inżynier leśnictwa
  • Katarzyna Zarębska - politolog
  • Edyta Ogonowska - nauczyciel nauczania początkowego
  • Joanna Czerska-Thomas - specjalista ds. marketingu i handlu
  • Krzysztof Brejza – prawnik

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Kosma Złotowski - ekonomista
  • Tomasz Latos - lekarz
  • Przemysław Tomasz Przybylski - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne
  • Joanna Borowiak - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne
  • Zbigniew Girzyński - nauczyciel akademicki, nauki humanistyczne
  • Barbara Konieczna - technik chemik
  • Żaneta Śrubkowska - ekonomista
  • Ireneusz Stachowiak - politolog
  • Marcin Wroński - inżynier rolnictwa
  • Anna Szwed – pielęgniarka

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Paulina Matysiak - kierownik działu finansowego
  • Michał Wysocki- kierownik lokalu gastronomicznego
  • Agata Chyżewska-Pawlikowska - asystent prawny
  • Marek Rozpłoch - pracownik samorządowy
  • Aleksandra Smolaga - specjalista administracji publicznej
  • Paweł Kołodziej - kierowca autobusu
  • Anna Ejankowska - serwisant sprzętu komputerowego
  • Krzysztof Małeck - kierowca ciągnika siodłowego
  • Katarzyna Czernic - nauczyciel języka polskiego
  • Artur Eichhorst – kulturoznawca

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Paweł Szramka - specjalista do spraw logistyki
  • Klaudia Śmigielska - asystent osoby niepełnosprawnej
  • Marek Kuszyński - pracownik obsługi biurowej
  • Marek Lewandowsk - elektryk
  • Joanna Wiśniewska - kierownik projektu
  • Wojciech Wilkowski - nauczyciel historii
  • Irena Paczkowska - nauczyciel akademicki, nauki ekonomiczne
  • Przemysław Budniak - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
  • Barbara Kotulska - nauczyciel biologii
  • Paweł Skutecki - dziennikarz