Fiskus nie nabierze się na puste koperty

Nie warto nie odbierać listów z urzędu skarbowego
Nie warto nie odbierać listów z urzędu skarbowegoDziennik Gazeta Prawna
11 lipca 2014

Podatnik musi sprawdzać przy listonoszu, czy przesyłka faktycznie zawiera pismo z urzędu. Tak wynika z orzecznictwa Naczelnego Sądu Administracyjnego

1851341-kacper-soloniewicz-konsultant.jpg
Kacper Sołoniewicz konsultant w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Potwierdza to najnowszy wyrok z 9 lipca 2014 r. (sygn. akt II FSK 2265/12). Dotyczył on kobiety, która sprzedała mężowi prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z zabudowaniami (obojga nie łączyła wspólność majątkowa). Poinformowała urząd skarbowy, że za uzyskane w ten sposób pieniądze kupi mieszkanie. Po czterech latach naczelnik urzędu zażądał, by przedstawiła dokumenty potwierdzające, że faktycznie przeznaczyła przychód na cele mieszkaniowe. Kobieta tego nie zrobiła, więc urząd wszczął postępowanie zmierzające do wymiaru podatku. Zarazem wezwał podatniczkę do podwyższenia wartości sprzedanej nieruchomości. W jednej kopercie wysłał dwa pisma: postanowienie o wszczęciu postępowania oraz wezwanie do podwyższenia ceny sprzedaży nieruchomości.

Pozostało 99% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381453mega.png
381439mega.png
381484mega.png