Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konkurs „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2019” [NAGRODY SPECJALNE]

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Barbara Skardzińska Adwokat i doktor nauk prawnych. Pracuje w kancelarii Weil, Gotshal & Manges (od 1 stycznia 2021 r. przekształci się w kancelarię Rymarz Zdort). Pisała pierwszą i jedyną pracę doktorską w Polsce dotyczącą prawa kosmicznego: „Wydobywanie surowców mineralnych na Księżycu i innych ciałach niebieskich w świetle prawa międzynarodowego” - obroniła ją z wyróżnieniem w 2018 r. w Instytucie Prawa Międzynarodowego Uniwersytetu Warszawskiego.
Barbara Skardzińska Adwokat i doktor nauk prawnych. Pracuje w kancelarii Weil, Gotshal & Manges (od 1 stycznia 2021 r. przekształci się w kancelarię Rymarz Zdort). Pisała pierwszą i jedyną pracę doktorską w Polsce dotyczącą prawa kosmicznego: „Wydobywanie surowców mineralnych na Księżycu i innych ciałach niebieskich w świetle prawa międzynarodowego” - obroniła ją z wyróżnieniem w 2018 r. w Instytucie Prawa Międzynarodowego Uniwersytetu Warszawskiego. / Media / Materialy prasowe

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej