Forum Ekonomiczne: Karpacz z własnym deptakiem

karpacz
fot. materiały prasowe
5 sierpnia 2021

Jubileuszowa, XXX edycja Forum Ekonomicznego odbędzie się w dniach 7-9 września 2021 roku w Karpaczu. Mimo że konferencja przeniosła się – na najbliższe 6 lat – z Krynicy do Karpacza, to organizatorzy nie rezygnują z podążania sprawdzonymi szlakami. W Karpaczu ma powstać miasteczko kongresowe i deptak, który będzie miejscem spotkań i dyskusji.

- XXX Forum Ekonomiczne to pierwsze po epidemii koronawirusa tak duże wydarzenie konferencyjno-kongresowe odbywające się stacjonarnie. By wykorzystać ten atut, będziemy budować miasteczko kongresowe składające się z tymczasowych pawilonów. Między nimi powstanie deptak, który będzie miejscem spotkań i dyskusji. Duża różnorodność imprez towarzyszących uatrakcyjni pobyt w Karpaczu gościom Forum. Chcemy pokazać im jak najwięcej atutów Dolnego Śląska – powiedział w jednym z niedawnych wywiadów twórca Forum i Przewodniczący Rady Programowej FE Zygmunt Berdychowski.

Pozostało 86% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png