Jubileuszowa, XXX edycja Forum Ekonomicznego odbędzie się w dniach 7-9 września 2021 roku w Karpaczu. Mimo że konferencja przeniosła się – na najbliższe 6 lat – z Krynicy do Karpacza, to organizatorzy nie rezygnują z podążania sprawdzonymi szlakami. W Karpaczu ma powstać miasteczko kongresowe i deptak, który będzie miejscem spotkań i dyskusji.
- XXX Forum Ekonomiczne to pierwsze po epidemii koronawirusa tak duże wydarzenie konferencyjno-kongresowe odbywające się stacjonarnie. By wykorzystać ten atut, będziemy budować miasteczko kongresowe składające się z tymczasowych pawilonów. Między nimi powstanie deptak, który będzie miejscem spotkań i dyskusji. Duża różnorodność imprez towarzyszących uatrakcyjni pobyt w Karpaczu gościom Forum. Chcemy pokazać im jak najwięcej atutów Dolnego Śląska – powiedział w jednym z niedawnych wywiadów twórca Forum i Przewodniczący Rady Programowej FE Zygmunt Berdychowski.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.