Wybory 2011: SLD rozpoczęło zbieranie podpisów w okręgu warszawskim

13.08.2011, 12:33; Aktualizacja: 13.08.2011, 13:17

Rozpoczęcie zbieranie podpisów wyborców popierających kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej ogłosił w sobotę w Warszawie poseł SLD Ryszard Kalisz. Z listy warszawskiej SLD startuje m.in. Krystian Legierski z Partii Zielonych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Mark(2011-08-13 13:54) Zgłoś naruszenie 00

  Jak przeanalizujemy wypowiedź lidera partii Zielonych to tam , w ich programie nie ma słowa o istocie działań zielonych, problemach dbałości o czyste powietrze, wodę, ekologię tylko głównym pomysłem są związki partnerskie, czyli lesbijki i geje jako "czysty element" przyrody?. Na Śląsku zmartwieniem jest degradacja pokopalnianych , poenergetycznej eksploatacji czy pohutniczych rejonów w których żyję ok. 3-4 mln ludzi. To są praktyczne, a nie wyimaginowane problemy. Czysta energia atomowa nie zagraża Francji, Szwecji, USA. Instalowano ją z poszanowaniem otoczenia i zastosowaniem nowych technologii. Problem Japonii to problem oszczędzania w sejsmicznym rejonie z zabezpieczeń, z lokalizacją firm eksportowych niemal na nadbrzeżach, aby obnizyć koszty załadunku produktów eksportowych. Tak ,ze dbałość o ekologię jest ważna w całym kontekście życia w danym kraju. Nie słyszę w programie o walce zielonych z EPO, zagrożeniami w służbie zdrowia, gdzie nie dba się o warunki leczenia, rehabilitacji, dbałości i zdrowie dzieci i starców itd. To byłby program praktyczny dla zielonych, ale tego tam nie ma bo to jedynie towarzysze i towarzyszki ... kochający inaczej. Kolejna partia lewicowych Biedroniów./ Wystarczy już polskich zapaterystów Napieralskiego , którzy nie myśla co sensownego zrobić dla kraju tylko, jak wskoczyć do władzy i jak wydawać z budżetu pieniądze na bzdurne rzeczy, lecz nie jak wytworzyć większy budżet i realnie nim gospodarować. Pokazuja to rządfy lewicowe Grecji, Portugalii, Hiszpanii chyląc się ku upadkowi. Dzielić, zabrać nie swoje to główna myśl komunistyczno - socjalistycznych rządów co my w Polsce i ktajach demoludów doświadczaliśmy przez blisko 50 lat. Wystarczy!

  Odpowiedz
 • Piotr(2011-08-16 07:59) Zgłoś naruszenie 00

  Podatki jawne i ukryte to w Polsce ponad 80% naszych zarobków. Od podpisania Traktatu Lizbońskiego Polska nie jest Państwem suwerennym. Nie możemy sami decydować o swoim kraju. MUSIMY wykonywać to co nakaże Unia Europejska. Dług publiczny rośnie nieprzerwanie - teraz jest ponad 860 miliardów złotych. To grozi nam bankructwem a najbardziej ucierpią na tym nasze dzieci. To one za to zapłacą.
  Każda partia przed wyborami obiecuje redukcje urzędników i zmniejszenie podatków. Teraz mamy więcej urzędników niż za komuny i ciągle ich przybywa. Podatki są coraz wyższe. Czy tak się "dba o człowieka i jego tożsamość"? Zabierając mu podstępem (ukryte podatki) pieniądze i wolność?
  Jeśli masz odwagę być sobą - to nie kieruj się decyzjami tłumu. Dokonaj własnej oceny sytuacji i wyciągnij wnioski. Nie bój się prawdy. Nie bój się być naprawdę wolny. Zrób to dla siebie i / lub dla przyszłych pokoleń.

  Odpowiedz
 • Marius.C(2012-08-07 21:53) Zgłoś naruszenie 00

  W KRYSTIAN LEGIERKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE MNIE KLUB M25 NA MIŃSKIEJ W WARSZAWIE. WZIĄŁEM POŻYCZKĘ BANKOWĄ NA SWOJE MIESZKANIA,INWESTUJĄC JE W KLUB M25,TAKŻE I SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ FIZYCZNĄ. PO ZAINWESTOWANIU JUŻ WRZYSTKICH MOICH PIENIĘDZY ,LEGIERSKI MÓJ PRAWNY WSPÓLNIK ZA POMOCĄ SWOICH GORYLI I KRUCZKÓW PRAWNYCH,USUNĄ MNIE SIŁĄ ZE SPÓŁKI,BEZ GROSZA ZWROTU MOICH WKŁADÓW FINANSOWYCH.OBECNIE JESTEM CZŁOWIEKIEM BEZDOMNYM ,ZRUJNOWANYM PSYCHICZNIE I BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I Z DŁUGAMI . OBDUKCJE LEKARZA SĄDOWEGO ZAGINEŁY W SĄDZIE. CZY BĘDĄC BYŁYM WYCHOWANKIEM DOMU DZIECKA, CZY MAM JAKĄKOLWIEK SZANSĘ W WALCE Z PRAWNIKIEM KRYSTIANEM LEGIERSKIM,KTÓRY MA ZNAJOMOŚCI WE WSZELKICH INSTYTUCJACH PRAWA?! CZY TAKA OSOBA JAK LEGIERSKI POWINNA SPRAWIAĆ FUNKCJE SPOŁECZNE? CZY LUDZIE KTÓRYM JEST CIĘŻKO UDOWODNIĆ ICH ZŁO,DALEJ BĘDĄ KORZYSTAĆ Z OWOCÓW NIEPRAWOŚCI KTÓRE POPEŁNILI? WESZŁA USTAWA O NĘKANIU. CZY TO JEST NĘKANIE,CZY MOJE WOŁANIE O POMOC? DLA KAŻDEGO TO COŚ INNEGO ZNACZY. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKĄ MASZ POZYCJĘ SPOŁECZNĄ. KRYSTIAN LEGIERSKI ILE BĘDZIE JESZCZE OFIAR?! Podp. Mariusz Cechowski

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie