Wybory prezydenckie: Zaczyna się wojna na merytoryczne argumenty

autor: Grzegorz Osiecki27.04.2010, 03:00

To będzie powtórka starcia Polski solidarnej z Polską liberalną. Ale kandydaci nie zawsze będą pasować do tego szablonu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (41)

  • rydzykant(2010-04-27 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli wygra Kaczyński,to jakiej płci będzie pierwsza dama?

    Odpowiedz
  • k-2(2010-04-27 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    Byłem za PO, ale za te straszne rzeczy, które PO robiło, PREZYDENTOWI nie nawidzę tego co robili, i będę głosował na Pana Kaczyńskiego. Niech prawda zwycięży.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-04-27 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    a jesli wygra komorowski to kim bedzie jego zona? Na razie wstydzi sie zony i nie pokazuje jej światu.. to pewnie jakis garkotłuk z PO

    Odpowiedz
  • do bolusia(2010-04-27 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    biedny boleczku nie ma Karpiniuka? Nie ma kto ci mówić co masz pisac?
    I stąd ten belkot o niczym na poziomie elektortu PO

    Odpowiedz
  • do bolka z PO(2010-04-27 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    snuje sie biedny "boluś' i wzorem swojego mistrza TW "Bolka" z Gdanska uprawia pustosłowie

    Odpowiedz
  • tak rządzi PO(2010-04-27 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    oto efekty rządów PO:

    rząd przygotował ustawy, które miały ratować firmy przed bankructwem w czasie kryzysu. Okazały się one jednak gigantycznym bublem. Przepisy są niejasne. Szkodzą zarówno przedsiębiorcom, jak i firmom. Nic więc dziwnego, że z pakietu skorzystały zaledwie 73 firmy.
    "Ta ustawa to bubel prawny. Rozwiązania w niej zawarte są spóźnione i zbyt skomplikowane" - mówi Andrzej Sadowski, wiceprezydent Centrum im. Adama Smitha. Niektóre przepisy ustawy antykryzysowej nie tylko nie pomogły firmom i pracownikom, ale przysporzyły im dodatkowych problemów (np. rozwiązania dotyczące umów o pracę na czas określony).

    Odpowiedz
  • mayor(2010-04-27 12:22) Zgłoś naruszenie 00

    Do 3:
    To nie eleganckie naśmiewać się z kobiety na podstawie jej wyglądu.

    Odpowiedz
  • do 26(2010-04-27 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    to dlaczego wyśmiewałes sie z Prezydentowej Kaczyńskiej?

    Odpowiedz
  • bolek(2010-04-27 12:33) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktor ! Nieładnie w ten sposób naśmiewać się z kobiety. Jesteś gorszy niż Marian Paździoch. I tak jak wole Ferdka czy Boczka w TV, tak w wyborach zagłosuję na Komorowskiego.

    Odpowiedz
  • do bolka potworka z PO(2010-04-27 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    to ty ogladasz Kiepskich?.. hahah.. oto elektorat PO.
    Szczyt mozliwości intelketualnych elektoratu PO "Kiepscy"... hahah

    Odpowiedz
  • rydzykant(2010-04-27 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    Wybory może wygrać nawet małpa,byle nie "prawy i sprawiedliwy".Ten potrafi poróżnić Polaków.

    Odpowiedz
  • Odwazny mlody Polak(2010-04-27 14:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem mlodym,wyksztalconym czlowiekiem,mam rodzine ale tragedia w zamachu na Prezydenta i najlepszych Polakow prawych,ktorym najdrozsza byla prawda,zadna propaganda nie zmieni moich pogladow.Zawsze popieram prawde i prawych Polakow.Ojczyzna jest mi najdrozsza.Glosuje na PiS.Tragednia otworzyla mi serce,oczy i rozum.Lacze sie z prawymi,rozsadnymi Polakami.Od wiekow Polska powracala z po-nizenia i teraz wroci.Kiedys w Dolyestown USA prezydent USA powiedzial slowa,widza Jana Pawla II,jego heroiczna walke o prawde dla Polski "widze,ze nawet jesli da sie Polakow na jakis czas zniewolic,Nigdy nie da sie ich pokonac".Piekne,aktualne slowa.

    Odpowiedz
  • AZ(2010-04-27 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    Do 34 i 35 -do was nie piszę bo jesteście fanatykami-mogę wam tylko powiedzieć,że jeszcze w tym roku
    zmienicie zdanie na temat PIS i Jarosława Kaczyńskiego...a dlaczego zobaczycie!

    Piszę tu od dawna pod inicjałem:AZ i kilka razy tu pisałem,że L.Kaczyński nie będzie Prezydentem bo szuka śmierci tak było w Gruzji i stało się to w końcu-to znaczy znalazł ją- w Rosji!
    Pisałem też że Jarosław Kaczyński będzie kandydatem na Prezydenta i przegra te wybory!
    Nie jedzie się - tak pisałem- tam gdzie się nie jest proszonym i mile widzianym !
    J.Kaczyński też znajdzie to czego szuka-los Kaczyńskich jest zapisany w wielu przepowiedniach-o to jedna z nich jasnowidza z Salon,czyli M.Nostradamusa:

    W kraju Jagiellonów bliżniacy podzielą i otumanią naród,
    Pierwszy w państwie padnie pod niebem byłego ciemiężcy,
    A drugi z nich zginie z ręki wyznawcy półksiężyca,
    Zwycięski Bastran postawi na czele potomka magnatów!


    I drugi czterowiersz:

    Po długich rządach magnata wielkie niezadowolenie,
    W wyniku zamachu stanu rozpustny azjatycki generał obejmie władzę,
    Przywróci godność poprzednikowi z partii czerwonych,
    Za jego rządów królestwo Maryi stanie się królestwem Mahometa!

    NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!

    Odpowiedz
  • bolek(2010-04-27 15:18) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktorku, nie kpij z moich przyjaciół. Ferdek jest ok., a Twój przyjaciel Marian Paździoch to menda. Halinka miała rację. Ona dobrze zna te sprawy, bo pracuje w służbie zdrowia.
    Pozdrowiam.

    Odpowiedz
  • do 4 "TW"(2010-04-27 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    "Gdzie zona Kaczynskieg?".Bynajmniej jest to czlowiek patriota i chce kontynuowac to co dla Polski najwazniejsze.To ze nie ma zony,to swiadczy ze w czascah ataku liberalizmu i lewactwa na Polske,poswieca osobiste zycie.To Prezydent jest glowa Panstwa Polskiego,a nie zona.Po drugie jeszcze zone moze miec.Wazne,ze dla nas Polakow kaczynscy maja dobre poglady na rodzine,na Narod,sa patriotami,a nie sprzedawczykami.Za to ich cenimy i na nich oddamy glosy

    Odpowiedz
  • przeciwniczka PiSu(2010-04-28 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Jakby Polacy i polki brały przykład z prawego Jarosława Kaczyńskiego to jako naród wymarliśmy by jak mamuty. Przecież On nawet matce nie powiedział że jego brat zmarł, ja jako matka chciałabym wiedzieć nawet gdybym miała umrzeć a on oszukuje własną matkę to i Polskę oszuka.

    Odpowiedz
  • Do 38 - przeciwniczki PIS-u(2010-04-29 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    Kobieto zastanów się co piszesz. Przecież jego matka jest ciężko chora.On stracił najbliższe mu osoby - więc boi się o matkę. Ale widać jesteś gruboskórną kobietą - bo tego nie rozumiesz. Żal mi Ciebie. I to nie ma nic wspólnego z polityką i wyborami. Trzeba być wyjątkową hieną, żeby tak napisać!!!

    Odpowiedz
  • filologini(2010-05-01 20:41) Zgłoś naruszenie 00

    Nazywanie PO partią liberalną to chyba lekka przesada?

    Odpowiedz
  • filologini(2010-05-01 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    A tak w ogóle to PO pokazało nam paskudne oblicze. Napewno nie zagłosuję na gbura Komorowskiego. Dałam sie nabrać słowom Tuska 1 raz.

    Odpowiedz
  • TW(2010-04-27 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    mistrzami w poróżnaniu Poaków jest PO, to partia haków.
    Jak dotąd naprawdę skutecznego haka w wyborach prezydenckich użyło P.O. - Czyli numer z Miodowiczem i Jarucką. Hak ten pięknie wykolegował z wyborów ich obecnego kolegę Cimoszewicza.
    Pięknym hakiem też POszczycić się mogła HGW z Warszawy, gdy zaraz przed ostatnimi wyborami do parlamentu, powiedziała, że coś jest nie tak z siedzibą PISu, że coś tam bezprawnie jest z nieruchomością, czy nieprawnie. I że trzeba to zbadać. I oczywiście już po wyborach jak zwykle od kilkunastu lat, okazało się, że wszystko jest zgodnie z prawem.
    A teraz Marszałek Gbur-Komorowski! Proszę jakie piękne haczyki.

    Odpowiedz