Wybory prezydenckie: Zaczyna się wojna na merytoryczne argumenty

autor: Grzegorz Osiecki27.04.2010, 03:00

To będzie powtórka starcia Polski solidarnej z Polską liberalną. Ale kandydaci nie zawsze będą pasować do tego szablonu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (41)

  • emer(2010-05-03 17:05) Zgłoś naruszenie 00

    A jak będzie się żyło emerytom? Za którego będzie lepiej? Może jakiś wróżbita coś wie? Proszę o podpowiedź.

    Odpowiedz
  • ROZBAWIONY(2010-05-03 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    NA JAKĄ HOLERE NAM PREZYDENT POTRZEBNY W TYM DZIKIM KRAJU ALBO SENAT ORAZ TAK LICZNY SEJM, CZY STAĆ TEN OGRABIONY I OKRADZONY KRAJ JESZCZE NA UPRAWIAŃIE GŁUPPAWEJ POLITYKI PRZEZ JESZCZ GŁUPSZYCH POLITTYKÓW...UE I JEJ DYREKTYWY ,TO JEST NASZ DROGOWSKAZ.

    Odpowiedz
  • PAt(2010-05-02 14:03) Zgłoś naruszenie 00

    warto tu chyba zacytować pana komorowskiego:

    „O co chodzi? Państwo jest przecież domeną zdobywców władzy”

    myślę że IV RP to było nic
    skoro komorowski tak mówi tak jak musi myśleć to już wolę w ogóle nie głosować niż głosować niemoralnie

    Odpowiedz
  • filologini(2010-05-01 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    A tak w ogóle to PO pokazało nam paskudne oblicze. Napewno nie zagłosuję na gbura Komorowskiego. Dałam sie nabrać słowom Tuska 1 raz.

    Odpowiedz
  • filologini(2010-05-01 20:41) Zgłoś naruszenie 00

    Nazywanie PO partią liberalną to chyba lekka przesada?

    Odpowiedz
  • Do 38 - przeciwniczki PIS-u(2010-04-29 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    Kobieto zastanów się co piszesz. Przecież jego matka jest ciężko chora.On stracił najbliższe mu osoby - więc boi się o matkę. Ale widać jesteś gruboskórną kobietą - bo tego nie rozumiesz. Żal mi Ciebie. I to nie ma nic wspólnego z polityką i wyborami. Trzeba być wyjątkową hieną, żeby tak napisać!!!

    Odpowiedz
  • przeciwniczka PiSu(2010-04-28 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Jakby Polacy i polki brały przykład z prawego Jarosława Kaczyńskiego to jako naród wymarliśmy by jak mamuty. Przecież On nawet matce nie powiedział że jego brat zmarł, ja jako matka chciałabym wiedzieć nawet gdybym miała umrzeć a on oszukuje własną matkę to i Polskę oszuka.

    Odpowiedz
  • bolek(2010-04-27 15:18) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktorku, nie kpij z moich przyjaciół. Ferdek jest ok., a Twój przyjaciel Marian Paździoch to menda. Halinka miała rację. Ona dobrze zna te sprawy, bo pracuje w służbie zdrowia.
    Pozdrowiam.

    Odpowiedz
  • AZ(2010-04-27 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    Do 34 i 35 -do was nie piszę bo jesteście fanatykami-mogę wam tylko powiedzieć,że jeszcze w tym roku
    zmienicie zdanie na temat PIS i Jarosława Kaczyńskiego...a dlaczego zobaczycie!

    Piszę tu od dawna pod inicjałem:AZ i kilka razy tu pisałem,że L.Kaczyński nie będzie Prezydentem bo szuka śmierci tak było w Gruzji i stało się to w końcu-to znaczy znalazł ją- w Rosji!
    Pisałem też że Jarosław Kaczyński będzie kandydatem na Prezydenta i przegra te wybory!
    Nie jedzie się - tak pisałem- tam gdzie się nie jest proszonym i mile widzianym !
    J.Kaczyński też znajdzie to czego szuka-los Kaczyńskich jest zapisany w wielu przepowiedniach-o to jedna z nich jasnowidza z Salon,czyli M.Nostradamusa:

    W kraju Jagiellonów bliżniacy podzielą i otumanią naród,
    Pierwszy w państwie padnie pod niebem byłego ciemiężcy,
    A drugi z nich zginie z ręki wyznawcy półksiężyca,
    Zwycięski Bastran postawi na czele potomka magnatów!


    I drugi czterowiersz:

    Po długich rządach magnata wielkie niezadowolenie,
    W wyniku zamachu stanu rozpustny azjatycki generał obejmie władzę,
    Przywróci godność poprzednikowi z partii czerwonych,
    Za jego rządów królestwo Maryi stanie się królestwem Mahometa!

    NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!

    Odpowiedz
  • Zezawa(2010-04-27 14:12) Zgłoś naruszenie 00

    Nie glosuje na Komorowskiego bo nigdy nie glosuje na agentow z PRL.

    Odpowiedz
  • Odwazny mlody Polak(2010-04-27 14:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem mlodym,wyksztalconym czlowiekiem,mam rodzine ale tragedia w zamachu na Prezydenta i najlepszych Polakow prawych,ktorym najdrozsza byla prawda,zadna propaganda nie zmieni moich pogladow.Zawsze popieram prawde i prawych Polakow.Ojczyzna jest mi najdrozsza.Glosuje na PiS.Tragednia otworzyla mi serce,oczy i rozum.Lacze sie z prawymi,rozsadnymi Polakami.Od wiekow Polska powracala z po-nizenia i teraz wroci.Kiedys w Dolyestown USA prezydent USA powiedzial slowa,widza Jana Pawla II,jego heroiczna walke o prawde dla Polski "widze,ze nawet jesli da sie Polakow na jakis czas zniewolic,Nigdy nie da sie ich pokonac".Piekne,aktualne slowa.

    Odpowiedz
  • do PObolusia(2010-04-27 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    własnie boluś ..nie ładnie.. dlaczego wiec naśmiewałes sie z Prezydentowej Kaczynskiej?

    Odpowiedz
  • do bolka potworka z PO(2010-04-27 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    to ty ogladasz Kiepskich?.. hahah.. oto elektorat PO.
    Szczyt mozliwości intelketualnych elektoratu PO "Kiepscy"... hahah

    Odpowiedz
  • k-2(2010-04-27 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    Byłem za PO, ale za te straszne rzeczy, które PO robiło, PREZYDENTOWI nie nawidzę tego co robili, i będę głosował na Pana Kaczyńskiego. Niech prawda zwycięży.

    Odpowiedz
  • bolek(2010-04-27 12:33) Zgłoś naruszenie 00

    Wiktor ! Nieładnie w ten sposób naśmiewać się z kobiety. Jesteś gorszy niż Marian Paździoch. I tak jak wole Ferdka czy Boczka w TV, tak w wyborach zagłosuję na Komorowskiego.

    Odpowiedz
  • do 26(2010-04-27 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    to dlaczego wyśmiewałes sie z Prezydentowej Kaczyńskiej?

    Odpowiedz
  • mayor(2010-04-27 12:22) Zgłoś naruszenie 00

    Do 3:
    To nie eleganckie naśmiewać się z kobiety na podstawie jej wyglądu.

    Odpowiedz
  • tak rządzi PO(2010-04-27 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    oto efekty rządów PO:

    rząd przygotował ustawy, które miały ratować firmy przed bankructwem w czasie kryzysu. Okazały się one jednak gigantycznym bublem. Przepisy są niejasne. Szkodzą zarówno przedsiębiorcom, jak i firmom. Nic więc dziwnego, że z pakietu skorzystały zaledwie 73 firmy.
    "Ta ustawa to bubel prawny. Rozwiązania w niej zawarte są spóźnione i zbyt skomplikowane" - mówi Andrzej Sadowski, wiceprezydent Centrum im. Adama Smitha. Niektóre przepisy ustawy antykryzysowej nie tylko nie pomogły firmom i pracownikom, ale przysporzyły im dodatkowych problemów (np. rozwiązania dotyczące umów o pracę na czas określony).

    Odpowiedz
  • do bolka z PO(2010-04-27 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    snuje sie biedny "boluś' i wzorem swojego mistrza TW "Bolka" z Gdanska uprawia pustosłowie

    Odpowiedz
  • do bolusia(2010-04-27 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    biedny boleczku nie ma Karpiniuka? Nie ma kto ci mówić co masz pisac?
    I stąd ten belkot o niczym na poziomie elektortu PO

    Odpowiedz