Wiceminister rozwoju: Pakiet deregulacyjny trafi do Sejmu pod koniec roku. Będzie przyjazny dla polskich firmResort rozwoju, który przygotowuje pakiet deregulacyjny, liczy, że trafi on pod obrady Sejmu na przełomie tego i przyszłego roku - poinformował wiceminister rozwoju i technologii Waldemar Sługocki. W pakiecie znajdzie się m.in. cyfrowa wersja umowy leasingowej i cyfrowa wersja weksla, a także takie zmiany przepisów, które skrócą maksymalny czas kontroli mikroprzedsiębiorców z 12 do 6 dni. oprac. Katarzyna Broda•04 lipca 2024
Golecki: Z rzecznika finansowego na wiceministra rozwoju [WYWIAD]Mikro i mali przedsiębiorcy powinni być objęci ochroną podobną do konsumenckiej - mówi Mariusz Golecki. Sonia Sobczyk-Grygiel•08 grudnia 2021
Mariusz Golecki nowym wiceministrem rozwoju i technologiiMariusz Golecki otrzymał nominację na stanowisk wiceministra rozwoju pracy i technologii - poinformował we wtorek resort rozwoju i technologii. Nowy wiceminister pełnił dotąd funkcję Rzecznika Finansowego.07 grudnia 2021