Janusz Korwin-Mikke oskarżył polityka PO Tomasza Tomczykiewicza o gwałt na kelnerce.

Wczoraj ww "Wprost" ukazał się artykuł, w którym dawni współpracownicy Janusza Korwin Mikkego, opowiadali o tym, jakim współpracownikiem jest przewodniczący KNP.

Wśród cytowanych osób znaleźli się politycy PO: Sławomir Nitras i Tomasz Tomczykiewicz. Politycy opowiedzieli m.in. o tym, jak kiedyś nie zapłacił rachunku w restauracji i pił wino "z gwinta".

W odpowiedzi Korwin-Mikke napisał na Facebooku:

Rekord bezczelności pp.Nitrasa i Tomczykiewicza trwał krótko: jakiś gówniarz twierdzi, że... ze mną spał! Coraz ciekawiej.
Co do tego picia z gwinta – nie przypominam sobie, ale z p.Tomczykiewiczem tylko raz byłem w restauracji, w Pszczynie – a skończyło się to przykrym incydentem, bo p.Tomczykiewicz zgwałcił kelnerkę, co policja z trudem zatuszowała. Co do niezapłacenia rachunku w Szczecinie: istotnie wyszedlem zniesmaczony, bo p.Nitras był tak zajęty tym, co robił z pewnym rudym kelnerem, że tylko machał ręką, bym sobie poszedł...

Jak informuje NaTemat.pl reakcję w tej sprawie i złożenie pozwu przeciwko przewodniczącemu KNP zapowiedział premier Donald Tusk.