Wiceminister Wanda Buk odchodzi z resortu cyfryzacji. Będzie wiceprezesem PGEWiceminister cyfryzacji Wanda Buk, która we wtorek poinformowała o odejściu z tego ministerstwa, będzie od 1 września wiceprezesem PGE ds. regulacji. O powołaniu jej na to stanowisko energetyczna spółka poinformowała również we wtorek.18 sierpnia 2020
Wdrażanie 5G w oparach fake newsów [ROZMOWA z Wandą Buk]- Na jednej z komisji sejmowych, w której uczestniczyłam, tłumnie zjawili się przeciwnicy 5G. W pewnym momencie nawet jeden z posłów opozycji napisał mi wiadomość z pytaniem „co tu się dzieje, co to są za ludzie, kto nimi steruje?” - opowiada nam Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji.Tomasz Żółciak•06 sierpnia 2019
Jak trzydziestolatka zostaje wiceministrem? [WYWIAD z Wandą Buk]Tata miał swoje poglądy, ale nigdy nie mówił o nich publicznie. Spytałam go kiedyś: „Tato, a jaki jest ten Kaczyński?”, a on mi na to: „Wiesz, ja go nawet lubię. To jeden z niewielu ludzi, którzy nie patrzą na mnie z góry” - mówi w wywiadzie dla DGP Darek Golik, Wanda Buk prawniczka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Robert Mazurek•12 kwietnia 2019