Burza wokół odejścia Lewandowskiego. Boniek: Gdybym był prezesem PZPN, tematu by nie byłoZbigniew Boniek w internetowym wpisie dotyczącym rezygnacji Roberta Lewandowskiego z gry w reprezentacji Polski do czasu, gdy jej trenerem będzie Michał Probierz, przekazał, że gdyby on był prezesem PZPN, to "tematu by nie było", bo ten piłkarz byłby na czerwcowym zgrupowaniu.Oprac. UW•08 czerwca 2025