Tajemnice czarnych skrzynek

autor: Daniel Rupiński, Piotr Włoczyk i Marta Kucharska01.05.2010, 03:00

Urządzenie może pomóc, ale wszystkich zagadek nie rozwiąże.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • obywatel(2010-05-01 17:35) Zgłoś naruszenie 00

  ...drogi autorze w/w artykułu...po co piszesz te dyrdymały jak nie znasz technicznych niuansów...
  po pierwsze :
  czarna skrzynka jest..a nawet 4
  2. oficjalna info - nie jest b. zniszczona
  3.a zatem już dawno można ją odczytać!!!

  4. pytam więc nie "gryzipiórka gazety prawnej" ale prokuratorów wojskowych w czym problem ustalenia chociażby ogólnych hipotez...bo te 4 które podaliście + Tusk...to każdy średnio inteligentny facet /nie będący pilotem/ już dawno powiedziałby to samo !!

  myślę,że problem nie w tym co jest w czarnych skrzynkach...tylko problem jest w tym jak powiedzieć prawdę społeczeństwu
  kolejna sprawa to kwestia ubezpieczeń...zbiorowych i indywidualnych..tylko patrzeć jak posypią się pozwy przeciwko Skarbowi Państwa o odszkodowania...

  Odpowiedz
 • wika(2010-05-01 21:00) Zgłoś naruszenie 00

  Z głębokim żalem pochylam się nad ludżmi,którzy zginęli.Pytam dlaczego kwiat dowództwa wojskowego i głowa państwa uprawiają partyzantkę w czasie pokoju.
  Proszę o podanie do wiadomości publicznej kosztów wyjazdu,identyfikacji,pochówku,transporu rodzin itp. To ważne.To mniej romantyczne ale bardzo potrzebne.To kolejne ostrzeżenie.

  Odpowiedz
 • Czy dowiemy sie prawdy i od kogo ?(2010-05-03 11:04) Zgłoś naruszenie 00

  do Wiki - koszty da się wyliczyć, nawet na użytek kampanii prezydenckiej, aby TVN mogła sobie gębę wycierać, jakie to sumy rujnują nasze państwo z przyczyny prezydenta,Natomiast prawdy od tego pseudopolskiego premiera i jego rządu nie dowiemy się. Czy mamy czekać następne 70 lat na wyjaśnienie drugiej tajemnicy katyńskiej.? Po uścisku Putina na ubraniu Tuska pozostał krew niewinny Polaków. Wstyd ,że nasz rząd nie potrafi nic zrobić, oprócz składania kolejnych obietnic. Chyba premier powinien mieć moralnego kaca ,że tak postąpił z naszym prezydentem i jego delegacją , która zginęła na dawnej polskiej ziemi !Czym teraz zmyje krew Putin ? Tusk stara mu się w tym pomóc jak tylko może, Dogadał się były szef KGB z liberałem? Co na to Polacy, komu uwierzą ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie