Rajd śladami Bandery wjeżdża do Polski

7 sierpnia 2009

Mimo protestów środowisk kombatanckich i kresowych uczestnicy rajdu kolarskiego śladami Stepana Bandery, jednego z przywódców Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, nie zrezygnowali z planów przejechania przez Polskę.

"Przechodzimy właśnie odprawę celną na granicy po stronie ukraińskiej" - powiedział w rozmowie telefonicznej z PAP organizator rajdu Paweł Sawczuk.

Po odprawie celnej po stronie ukraińskiej młodzi ludzie, którzy uczestniczą w maratonie, wjadą do Polski.


Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png