„Gorąca linia” to nie jest dobry sposób na kontakt ze SkarbówkąPrzez wiele lat przyzwyczailiśmy się do tego, że sporo spraw – szczególnie tych dotyczących bieżących, zwykle comiesięcznych rozliczeń podatkowych – załatwia się z urzędem skarbowym na telefon. Bywa, że mamy wręcz „gorącą linię” z urzędnikami. Tymczasem może być to dla nas tyleż wygodne, co bardzo niebezpieczne rozwiązanie.29 marca 2023