Sasin: Szydło uważa, że nagrody ministrom się należały i ma do tego prawoByła premier Beata Szydło uważa, że te nagrody ministrom się należały i ma do tego prawo. Każdy szef ma prawo do tego, aby oceniać swoich podwładnych, nagradzać ich lub karać - powiedział w poniedziałek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.26 marca 2018