Prezydent podpisał nowelę ustawy ws. koncesji wydobywczychNowela ustawy zakładająca, że jednorazowe przedłużenie koncesji bez konieczności uzyskania decyzji środowiskowej nie będzie możliwe w przypadku węglowodorów, węgla i siarki, została podpisana przez prezydenta - poinformowała w środę Kancelaria Prezydenta RP.30 czerwca 2021