Politycy PiS uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

10.06.2012, 09:56; Aktualizacja: 10.06.2012, 11:25

W niedzielę, 10 czerwca rano - jak co miesiąc - przedstawiciele PiS wraz z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim uczcili pamięć ofiar katastrofy samolotu Tu154-M pod Smoleńskiem.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • leszek(2012-06-10 11:46) Zgłoś naruszenie 00

    Że też wam się nie znudziło tak jątrzyć i dzielić to społeczeństwo.

    Odpowiedz
  • maczek.(2012-06-10 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    Na miejscu wladz stolicy nie dalabym zgody na ten cyrk co miesiąc niech Jarek jjedzie do krakowa.bo mamy tego serdecznie dosyć.

    Odpowiedz
  • @1 mózg wyprany całkowicie(2012-06-10 12:03) Zgłoś naruszenie 00

    Mamy początek turnieju EURO 2012.Profilaktycznie,zapobiegawczo przymknięto Staruchowicza i kilkudziesięciu kiboli.Prezydent i Premier apelowali w mediach aby w czasie turnieju nie urządzać żadnych protestów, demonstracji czy przemarszów by uszanować to wielkie święto.Do apelu włączyła się także opozycja.

    I oto gdy turniej się rozpoczął mamy zapowiedż przemarszu rosyjskich kiboli.Władze miasta wyrażają zgodę a ci którzy apelowali o nieurządzanie demonstracji nawołują do przyłączenia się do marszu.Co niektórzy politycy stają w obronie rosyjskich kiboli i twierdzą,że ich przemarsz to przecież nic złego i mogą sobie spokojnie maszerować pod sztandarami sierpa i młota.
    Nawet tu na Salonie 24 niejaka Lilu i jej akolici twierdzą,że rosyjscy kibole którzy biją ochroniarzy,którzy demolują restaurację,którzy po pijanemu szczają rzygają i rozbierają się do naga ,to tylko wspaniała zabawa .Najgłośniej w obronie rosyjskich kiboli krzyczą ci co pomstowali na Staruchowicza

    Dlatego też proponuję aby wzorem z 17.09.1939r. Tusk,Komorowski,Graś,Niesiołowski,Lis,Wołek,Olejnik,Urban,Lilu i jej akolici przyłączyli się do marszu rosyjskich kiboli.Przywitajcie ich staropolskim zwyczajem chlebem,solą i naręczem kwiatów.Nie zapomnijcie też poprosić ich aby pozostali trochę dłużej w Polsce i w ramach bratniej pomocy pomogli w walce z polskim nacjonalizmem , antysemityzmem i pisizmem,który trzeba raz na zawsze wyplenić z Polski

    Odpowiedz
  • wiktor(2012-06-10 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    wyznawcy Kaczyńskiego musza uczestniczyć w tym kabarecie, bo inaczej Kaczyński wyleje na z zbity pysk , wiec ze strachu uczestniczą

    Odpowiedz
  • AnnaE(2012-06-10 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzką rzeczą jest pamięć. To nas odróżnia od zwierząt.
    Pamiętamy!
    +++

    Odpowiedz
  • Pytanie do leszka, maczka i wiktora(2012-06-10 13:45) Zgłoś naruszenie 00

    Różnicie się od zwierząt?

    Odpowiedz
  • do 6(2012-06-10 14:53) Zgłoś naruszenie 00

    tak.. rożnimy sie w przeciwieństwie od lemingów z PO bluzgających nienawiścią jak NIesiołowski z PO

    Odpowiedz
  • wiktor(2012-06-10 14:55) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis w punkcie 4, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PiS jak Niesiołowski z PO ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach

    Odpowiedz
  • do leszka(2012-06-10 14:55) Zgłoś naruszenie 00

    piszesz o Niesiołowskim z PO?

    Odpowiedz
  • KALIF(2012-06-10 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    To do tych co tak nienawidzą wszystko co POLSKIE I KATOLICKIE
    Prof. Marian Zdziechowski, przedwojenny rektor wileńskiego Uniwersytetu Stefana Batorego i znawca Rosji, pisał o gatunku Polaków, którzy tak dalece „przyswoili sobie rosyjską technikę rozumowania, że stali się przeto więcej niż zrusyfikowanymi Polakami, bo Rosjanami, którzy od Rosjan z urodzenia tym się tylko różnią, że umieją mówić po polsku”.

    Odpowiedz
  • MYY(2012-06-10 19:37) Zgłoś naruszenie 00

    PANIE PREZESIE WIELKI SZACUNEK DLA PANA I WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY PAMIĘTAJĄ O KOLEJNEJ MIESIĘCZNICY KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ !!!

    Odpowiedz
  • PAMIĘTAMY(2012-06-10 19:40) Zgłoś naruszenie 00

    jesteśmy z WAMI w tak ważnej chwili jaką jest pamięć KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ !!!

    Odpowiedz
  • VVV(2012-06-10 19:44) Zgłoś naruszenie 00

    A CO MYŚLICIE ,ŻE POZAMIATACIE WSZYSTKO POD DYWAN ??? NIE GRAZI WAM TO !!! MY PAMIĘTAMYYYY !!!

    Odpowiedz
  • gg(2012-06-10 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego ten Pan Jarosław nie obchodzi kolejnych rocznic w KRAKOWIE ?
    albo do Smoleńska nie jeździ ?
    Pewnie się boi wyjeżdżać poza Żoliborz.
    I ten człowiek chciał zostać prezydentem ?
    A jednak POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO JEST MĄDRZEJSZE OD NIEGO !!

    Odpowiedz
  • gg(2012-06-10 22:57) Zgłoś naruszenie 00

    Ja młody i wygrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje ówielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawufke moge ruwnierz óchodzić za intelektóaliste i mieć sfuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieódolnych kaczystów, kturzy som zakałom karzdego POlaka i te ich rzondy jurz mie denerwójom i mojom mame terz.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kópienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały, bo to terz wina tyh pżeklentyh kaczoruf,i mmie to pżeżkadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błenduf zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać lub prezytędem jak mondry Komorowski...

    Odpowiedz