Straciłeś prawo jazdy? Spokojnie - odzyskasz je w Czechach

autor: Anna Monkos19.07.2010, 03:00; Aktualizacja: 19.07.2010, 11:38

„Prawo jazdy dla każdego! Masz problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy? Straciłeś prawo jazdy za punkty? Za jazdę po alkoholu i boisz się ponownie podejść do egzaminu? Z nami zdasz bez problemu!”.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (25)

  • Njabardziej nielegalny to jest Rząd Donalda(2010-07-19 08:14) Zgłoś naruszenie 00

    -rozsprzedaje ten kraj jak swoje!

    Odpowiedz
  • do 1 Masz racje w 100% ale.... Hydra(2010-07-19 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    Masz racje ale,ze jest nielegalny ale to nie jest rzad ale zalegalizowana cholota zdrajcow i sprzedawczykow Polski,likwidatorzy Panstwa Polskiego ! Moze ten Narod sie obudzi i wniknie w fakty sprzedazy Polski obcym za eurosrebrniki !

    Odpowiedz
  • Prawdziwy Polak z Torunia(2010-07-19 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    Do 1 i 2>pisowskie kundle szczekają jak zwykle nie na temat.Leczyć się psychole!!!

    Odpowiedz
  • cba(2010-07-19 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    jeśli ktoś dostanie polski dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów to na co mu
    takie czeskie prawo jazdy? będzie mógł prowadzić na podstawie takiego prawa jazdy poza granicami Polski, natomiast u nas nie? w artykule jest to nie wyjaśnione, ale wydaje mi się że tak będzie, jeśli jest inaczej to proszę o komentarz kogoś znającego siię na rzeczy

    Odpowiedz
  • CIN(2010-07-19 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    Moze jeszcze nr tel posrednika podajcie??
    To nie jest przypadkiem promowanie przestepstwa w postaci poświadczenia nieprawdy w dokumentach?? No bo w jaki sposób mozna byc zameldowanym w czechach 185 dni jadąc tam na kilka??
    Jak ktos starcił prawko to najczęściej za własne "zasługi" i powinien ponieść tego konsekwencje.

    Odpowiedz
  • asder(2010-07-19 11:28) Zgłoś naruszenie 10

    CIN naucz się czytać... zamiast zameldowania na pół roku wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu wydane nawet tego samego dnia co egzamin... Nie wiem jak Czeski ale Polski kodeks pracy nie określa minimalnego okresu zatrudnienia.

    Odpowiedz
  • Czech(2010-07-19 12:01) Zgłoś naruszenie 31

    Głupota , u nas prawo jazdy B - samochody osobowe , kosztuje 11 900kč tj. około 1800Zł . Znaczy że za 300zł (2000 Kč) Was będą wozić i jeszcze dają pewne prawo jazdy ? To nas nie znacie Oszołomy - chyba tak sie to u Was nazywa , przepraszam za j. polski .

    Odpowiedz
  • Znowu czech(2010-07-19 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz sprawdziłem oficialną statystykę na czeskim internecie, na pierwszy raz egzamin zdaje niecałe 60%

    Odpowiedz
  • Mike(2010-07-19 13:07) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo intersujący ten artykuł... Testy na prawo jazdy w czechach sa takie jak w Polsce. Normalnie trzeba się nauczyć.. Jeśli chodzi natomiast o meldunek, jakby ktoś chciał skorzystać z usług wymienionej w artykule firmy, niech weźmie pod uwagę, że mówimy tu o czasowym pobycie i dokument MUSI być odebrany osobiście, tj. o ile złożyć podanie itp może pełnomocnik to odebrać może tylko i wyłącznie osoba zainteresowna. Tak więc jeżli ktoś mówi Wam, że meldunek będzie i proszę się nie martwić na pewno Was oszukuje.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Ja(2010-07-19 13:56) Zgłoś naruszenie 01

    tam jest napisane 2100zł a nie Kc, wiec czytal człowieku a nie się pienisz. A z zaświadczeniem o zameldowaniu, lepsze jest o zatrudnieniu...

    Odpowiedz
  • Małgośka44(2010-07-19 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    Pierwszy Polak Cwaniaczek 2 Naiwniak i potem dziwota do Czego Ludziska są zdolni .

    Odpowiedz
  • czech(2010-07-19 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    Do Ja- nie umiesz liczyć ani czytać to nie pisz, ale pieniaczom powtórze 11900+2000=13900kč = około 2100zł

    Odpowiedz
  • Kurt(2010-07-19 16:29) Zgłoś naruszenie 120

    Niech przestaną wreszcie w Polsce te mafie z WORD ubijać kursantów za byle co,albo nawet za nic.Przyglądam się temu od 2 lat i aż dziw bierze,że nikt im się jeszcze do dupy nie dobrał.Chamskie burki.

    Odpowiedz
  • zainteresowany(2010-07-24 15:26) Zgłoś naruszenie 100

    Lub tel: +33659451146

    Odpowiedz
  • Emeryt(2010-07-25 10:10) Zgłoś naruszenie 71

    Prawo i Sprawiedliwość ??? Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe ,za dużo władzy i nie kompetencji w starostwach ,WORD .Za pieniądze egzaminowanych pobudowano nowe biurowce ,zdawanie egzaminów tylko na samochodach takich jakie ma WORD ,A dlaczego nie na swoim , czy męża , brata ? To państwo w państwie ,gdzie rządzą czarni i czerwoni . Zabrane prawo jazdy A B C D E T , za prowadzenie roweru po 3-ech piwach ,skutkuje tym że jesteś bez pracy, idziesz po zapomogę do MOPS-u ,zdajesz egzamin po 10 razy na jedną kategorie , choć na "A" żeby dojechać do pracy na czarno. bo odzyskanie tego prawo jazdy ,to około 15 tyś. zł. Polska to dziki kraj ,nie chcę tu mieszkać " NIE CHCEM ALE MUSZEM " , bo tu będzie druga Japonia ,albo CHINY ?

    Odpowiedz
  • Na Białorusi dajesz w łapę i po sprawie(2010-07-26 13:04) Zgłoś naruszenie 80

    Zero egzaminów, nauki. A w papierach porządek.

    Odpowiedz
  • mania(2011-01-11 11:37) Zgłoś naruszenie 10

    witam czy moge dostac jakis kontakt z tom firmom co zalatwia prawko

    Odpowiedz