No i po Madonnie; na warszawskim koncercie było ponad 80 tys. fanów

17 sierpnia 2009

Najpierw była próba, później walka o najlepsze miejsca i rozgrzewający publikę Paul Oakenfold. Wreszcie koncert, "Sto lat!" polskich fanów, akcja "białe serca", wzruszenie piosenkarki i... "Game Over". Światowe media skomentowały występ Madonny: "Wbrew protestom katolików i nacjonalistów, koncert odbył się w dniu jednego z najważniejszych świąt religijnych w Polsce" - donosi Reuters. Występ obejrzało ponad 80 tys. ludzi.

Najpierw była próba, później walka o najlepsze miejsca i rozgrzewający publikę Paul Oakenfold. Wreszcie koncert, "Sto lat!" polskich fanów, akcja "białe serca", wzruszenie piosenkarki i... "Game Over". Przypomnijmy sobie wczorajszy występ na Bemowie ikony popu - Madonny.

Przed bramą wejściową Lotniska Bemowo fani piosenkarki gromadzili się od wczesnych godzin porannych. Wśród poprzebieranych za idolkę miłośników Madonny znalazła się grupa przeciwników koncertu. Kilka osób trzymało portrety Madonny i transparent "Wybór prosty: albo cywilizacja życia, albo szambo".

Pozostało 85% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png