Grupa PTWP SA, wydawca portalu Propertynews.pl, organizator II edycji konferencji dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych – Property Forum 2012 – wraz z redakcją serwisu Propertynews.pl zaprasza na uroczystą Galę, podczas której wręczone zostaną nagrody PrimePropertyPrize 2012.

Gala odbędzie się 18września 2012 roku o godz. 19.00 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Przyznanie nagródPrimePropertyPrize 2012 to zwieńczenie konkursu, który ma na celu wyłonienie firm oraz projektów mających w ostatnim roku największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Kategorie konkursu PrimePropertyPrize 2012:

Property Forum 2012 to największa impreza dedykowana temu sektorowi w Polsce, podczas której dojdzie do spotkania kadry zarządzającej spółek deweloperskich, działających w segmencie nieruchomości komercyjnych, z zarządcami obiektów i najemcami powierzchni.

Do udziału w debatach i dyskusjach zaproszeni zostali właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, sieci hoteli, szefowie największych agencji doradczych oraz przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży. Gośćmi będą również samorządowcy, przedstawiciele organizacji finansowych, funduszy inwestycyjnych i inne osoby mające realny wpływ na zmiany w branży nieruchomości komercyjnych.

Property Forum stworzy szeroką platformę do debaty merytorycznej nad aktualnym stanem oraz możliwościami i kierunkami rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i na świecie.

Agenda wydarzenia: http://www.propertynews.pl/konferencje/property-forum-2012,10022.html

Udział w Forum i Gali jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Bezwzględnym warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę: https://www.ptwp.pl/rejestracja/property-forum-2012,42.html