statystyki

To nie Europa zmienia muzułmanów, to muzułmanie zmieniają Europę. "Społeczeństwo wyhodowało setki tysięcy pasożytów" [WYWIAD]

autor: Magdalena Rigamonti15.01.2016, 12:20; Aktualizacja: 15.01.2016, 12:31
imigranci

"Poprawność polityczna doprowadziła do tego, że społeczeństwo, które płaci podatki, wyhodowało setki tysięcy pasożytów"źródło: ShutterStock

Co nam dali imigranci? Holendrzy mają jedną odpowiedź: jedzenie. Oraz ironizują, że wzbogacili oni też kraj o nowe przestępstwa. Bo wcześniej nie znano tu honorowego morderstwa.

Nie dostał zgody na wypowiadanie się w mediach, bo jest państwowym urzędnikiem. A holenderskie władze robią wiele, by nie zostać posądzone o rasizm oraz niechęć wobec imigrantów z Syrii, Turcji czy Maroka. Bo przecież kraj od lat szczyci się takimi wartościami jak tolerancja, równe szanse, walka z wykluczeniem i asymilacja.

– Problem w tym, że Holendrzy od dawna wiedzą, że o żadnej asymilacji i integracji mniejszości muzułmańskiej nie ma mowy. Ma miejsce coś zupełnie odwrotnego: to Holandia dostosowuje się do wyznawców islamu. Jeden z basenów w Amsterdamie w określone dni wpuszcza tylko kobiety, a mięso podawane na uroczystościach w urzędach jest halal, choć tylko znikomy procent urzędników to muzułmanie – mówi pracownik urzędu zajmującego się przyznawaniem zasiłków imigrantom w jednym z dużych miast Holandii.

Imigranci w Holandii muszą podpisać dokument, w którym zobowiązują się do respektowania tamtejszych przepisów, unijnego prawa oraz życia zgodnie z europejskimi wartościami.

Przecież oni podpiszą każdy dokument, byle tylko móc tu zostać. Nic z tego podpisu nie wynika, bo holenderska policja musiała uruchomić specjalną komórkę zajmującą się tylko morderstwami honorowymi na muzułmańskich kobietach, które według wewnętrznego prawa tej mniejszości złamały prawo, czyli np. odeszły od męża. Do urzędu, w którym pracuję, trafiają głównie imigranci. Dla nich holenderskie prawo jest obowiązujące tylko wtedy, kiedy dotyczy zapomóg i zasiłków. Świetnie się w nim orientują. Potrafią tak je wykorzystywać, że trzecie pokolenie Marokańczyków czy Turków pobiera zasiłki.

Ile wynosi taki zasiłek?


Pozostało jeszcze 83% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (3)

 • KALIF(2016-01-15 13:48) Zgłoś naruszenie 132

  w Europie przy głupocie lewicowo liberalnych ' łże elit'trwa islamizacja Europy widocznie właściciele Europy bardziej od islamskiej zarazy, od której mają nadzieję się odseparować w enklawach luksusu, boją się własnych społeczeństw, które pewnego dnia mogą im wystawić rachunek za lata kłamstwa i manipulacji. Stąd niewspółmiernie wielki strach przed węgierską, a obecnie polską „zarazą”, mogącą zagrozić dotychczasowemu kształtowi „ich Europy”. Stąd wrzaski na temat zagrożonej rzekomo demokracji i wezwania do obrony „europejskich wartości”.

  Odpowiedz
 • Zastanów się nad soba(2016-01-16 16:02) Zgłoś naruszenie 13

  Podpisał "kalif".

  Odpowiedz
 • Marksman(2016-07-09 12:25) Zgłoś naruszenie 10

  Koniec z socjalem i będzie koniec z uchoźcami, proste i tanie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie