Praca w NGO, czyli śmieciówki, mobbing i łamanie prawa

konflikt, kłótnia, pracodawca, pracownik, praca
Warunki pracy w NGO przypominają supermarketyShutterStock
15 czerwca 2015

Powszechne śmieciówki, praca ponad normy, a nawet mobbing. W trzecim sektorze pracuje co najmniej 200 tys. osób. Okazuje się jednak, że wiele z nich w warunkach nie lepszych niż personel dyskontów

Hitem ostatnich dni wśród pracowników organizacji pozarządowych jest to ogłoszenie. „Centrum Wielokulturowe w Warszawie zatrudni dwie osoby do obsługi recepcji Centrum”. Za pracę w systemie zmianowym po pięć i pół godziny dziennie sześć razy w tygodniu dla osoby z wyższym wykształceniem, znajomością angielskiego i drugiego języka, a najlepiej
znajomością jeszcze większej liczby języków, oferowana jest umowa cywilnoprawna z pensją 2300 zł brutto.

Pozostało 92% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png