Property Forum 2017 – o wyzwaniach i szansach dla rynku nieruchomości komercyjnych

Najwięksi inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci z Polski i z zagranicy, przedstawiciele banków
i instytucji finansowych, najemcy oraz samorządowcy w dniach 25-26 września br. spotkają się Warszawie, by debatować o sztuce budowania nieruchomości komercyjnych. VII edycji Property Forum po raz pierwszy towarzyszyć będzie Propertydesign.pl Forum, dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności – przestrzeniach do pracy. Grupa PTWP, organizator przedsięwzięcia, spodziewa się ponad tysiąca uczestników, z myślą
o których zaplanowano 20 sesji dyskusyjnych z udziałem blisko 120 prelegentów.

patronat

.

Dlaczego polskie nieruchomości nie stały się masowym przedmiotem pożądania dla funduszy inwestycyjnych z Chin i Dalekiego Wschodu i jak to zmienić? Czy centrum handlowe to dobre miejsce dla kreatywnych najemców?  Kto zwycięży w pojedynku warszawskich biurowych gigantów – Wola czy Mordor? Jak długo jeszcze będzie trwał boom na polskie magazyny? Czy hotele to dziś prawdziwa żyła złota? Jak wydobyć potencjał polskich miast? W czym tkwi sekret dobrego zarządzania nieruchomością i budowania jej wartości? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukają uczestnicy Property Forum 2017, które za miesiąc odbędzie się w warszawskim hotelu Sheraton.

– Jak co roku, w dyskusjach z udziałem największych graczy na rynku chcemy przyjrzeć się wnikliwie każdemu sektorowi. Uczestników Property Forum 2017 zaprosimy na Hot Topics, wystąpienia gości specjalnych, którzy przedstawią gorące wydarzenia dotyczące nieruchomości komercyjnych, opowiedzą o wyzwaniach i szansach – zapowiada Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna Propertydesign.pl. – Property Forum 2017 to edycja wyjątkowa, bo po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie Propertydesign.pl Forum. Trudno nie zauważyć gwałtownych zmian
w środowisku pracy i tego, że nowe technologie na dobre już wpisały się w DNA obiektów komercyjnych. Nie da się także przecenić roli jakości, technologii i designu w dobrym projektowaniu, stąd pomysł na oddanie im należnego miejsca w naszych debatach – dodaje.

We wrześniowym spotkaniu weźmie udział ponad tysiąc gości i blisko 120 prelegentów, w tym m.in.: Miłosz Aleksander, wiceprezes, Tate & Lyle, dyrektor zarządzający, członek zarządu, T&L Global Shared Services Sp. z o.o.; Paweł Bujski, prezes zarządu, City Level Sp. z o.o.; Arnaud Burlin, dyrektor zarządzający na region Europy Centralnej i Austrię, Unibail-Rodamco; Piotr Bzowski, Leasing & Development Director, P3 Logistic Parks; Hadley Dean, prezes, Echo Polska Properties; Robert Dobrzycki, partner zarządzający na Europę, Panattoni Europe; Maciej Dyjas, Co-Managing Partner & Co-CEO, Griffin Real Estate Sp. z o.o.; Shai Fogel, Launcher, Mindspace.me; Rasheed Hassan, Head of Global Cross Border Investment, Savills; Jolanta Jaworska, Governmental Programs Director, IBM Poland & Baltics; Alex Kloszewski, parter zarządzający, Hotel Professionals Management Group SA; Przemysław Krych, prezes zarządu, Griffin Real Estate Sp. z o.o.; Mariusz Kulik, dyrektor generalny, KIK Polska; Ewa Kuryłowicz, wiceprezes zarządu, Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.; Markus Lehnert, wiceprezes międzynarodowego działu rozwoju, Marriott International; Janusz Mitulski, dyrektor rozwoju sieci na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie, Sieć Marriott International; Paweł Panczyj, dyrektor zarządzający, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL); Michal Sternicki, dyrektor generalny, Aareal Bank AG Oddział w Polsce.

Po raz kolejny w ramach Property Forum zorganizowana zostanie gala przyznania nagród Prime Property Prize. Plebiscyt ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży. Po raz pierwszy nagrody przyznane zostaną w kategoriach: Przestrzeń komercyjna oraz Doradca Roku.

Tłem dla debat będzie Showroom Propertydesign.pl, gdzie zaprezentowane zostaną projekty deweloperskie, produkty i usługi dedykowane rynkowi nieruchomości komercyjnych.

Organizatorem konferencji jest Grupa PTWP.

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie: www.propertyforum.pl.

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2017-09-21, ostatnia aktualizacja: 2017-09-21 15:56

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.