Siemoniak: Proszę prezydenta, by przesunął posiedzenie Sejmu. Na Malcie nie może stać puste krzesło

09.11.2015, 09:05

"Prezydent powinien przesunąć pierwsze posiedzenie Sejmu. Tomasz Siemoniak prosi prezydenta, wskazuje takie rozwiązanie, które jest z szacunkiem wobec niego, pani premier i parlamentu" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM wicepremier i szef MON Tomasz Siemoniak.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • ad vocem ... @2PO to opozycja(2015-11-09 15:32) Zgłoś naruszenie 00

    PIS i PO ... to ta sama "banda polityczna " ... jak ich określił JKM
    WŁADZO-żądnych i KASO-żądnych ... POPIS-owców
    z jednego styropianowego MIOTU... różniących się tylko
    poziomem ERYSTYKI ... czyli kłamania dla uwiarygodniania KŁAMSTW

    Odpowiedz
  • "Polacy ... nic sie nie stało" ...(2015-11-09 15:02) Zgłoś naruszenie 00

    A wataha ... użytecznych "JANCZARÓW " z internetowej szkółki PIS ... dalej swoje !

    Odpowiedz
  • i po sprawie(2015-11-09 13:56) Zgłoś naruszenie 00

    Siemio zadzwoń do Szoguna
    on na-pewno wypełni krzesło

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-11-09 11:24) Zgłoś naruszenie 00

    Pytanie jest proste – a cóż takiego się stanie, jeśli na Malcie nie pojawi się nikt z polskich władz? Przypominam uprzejmie, że wcześniej jest spotkanie robocze ministrów SW (przygotowujące ten szczyt), na które to spotkanie jakoś nikt z obecnego rządu się nie wybiera.
    Ponieważ oprócz lemingozy wrzask podniosła cała banda rzekomo prawicowych publicystów i blogerów, to jeszcze raz - co się stanie? Wulkan jakiś wybuchnie, Ziemia się przestanie obracać, o co chodzi???
    I przestańcie pieprzyć, że elektorat nie rozumie – elektorat łapki zaciera z radości patrząc, jak PAD przeczołguje całe to nadęte i porąbane towarzystwo, i tutejsze i unijne. Właśnie na takie coś czekaliśmy, jasne?

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-11-09 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    ANI GODZINY RZĄDÓW TEJ MAFII JESZCZE PRZED ZAPRZYSIĘŻENIEM SEJMU PROKURATOR POWINIEN WSZCZĄĆ PROCEDURĘ DELEGALIZACJI PO I P[ZSL

    Odpowiedz
  • @2 PO to opozycja(2015-11-09 11:13) Zgłoś naruszenie 00

    to Platforma Oszustów.

    Odpowiedz
  • realista(2015-11-09 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    Na Malcie może byc każdy z rządu lub nawet ambasador.Natomiast termin pierwszego posiedzenia rządu jest dla nas Polaków bardzo wazny i nie ma mowy o zadnym przesuwaniu.Na Malcie nic szczególnego sie nie stanie z nami czy bez nas,pozwolono imigrantom wejść przez otwarte drzwi to teraz mleko zostało rozlane i ci którzy do tego dopuścili niech sie martwią.Polska akurat nie brała w tym udziału i nie pozwolimy nam wcisnąć do siebie islamu w takiej ilości.niech wracaja do Syrii i niech bronia swojego kraju, do Europy w większości pchaja ich darmowe luksusy,bo do pracy to oni raczej sie nie kwapią.w Polsce jest dosyć biedy i nie mozna innym pomagac mają samemu biednie.

    Odpowiedz
  • "Kto nie z Nami, ten nasz ... "(2015-11-09 10:56) Zgłoś naruszenie 00

    PIS deklarował ustami swojego GURU, ze będzie szanował opozycję,
    a nawet ... zwiększy JEJ znaczenie (ha ...ha...) w życiu politycznym
    A wyszło już jak wyszło na początek ...
    AMATORSZCZYZNA PIS , i to jeszcze ... ZŁEJ WOLI
    Porównaj również złamany uzus parlamentarny od 1989 :
    Każdy KLUB parlamentarny ma swojego przedstawiciela
    w Prezydium Sejmu w roli wicemarszałka .

    Odpowiedz
  • pusto?(2015-11-09 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    to wy w głowie siemioniak macie. do budy platfusie !

    Odpowiedz
  • ghbfvcx(2015-11-09 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    Wiedzieliście o tym od dawna, więc albo zła wola albo amatorszczyzna. Tak czy inaczej wam już dziękujemy. Teraz kolej na następnych, którym zapewne niebawem też podziękujemy.

    Odpowiedz