Juncker: Jeśli Grecy zagłosują na "nie" osłabią swoją pozycję negocjacyjną

03.07.2015, 13:40; Aktualizacja: 03.07.2015, 13:42
Jean-Claude Juncker rozwiał nadzieje greckiego premiera.

Jean-Claude Juncker rozwiał nadzieje greckiego premiera.źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Jock Fistick

Szef Komisji Europejskiej jest zdanie, że takie wynik doprowadzi do dramatycznego pogorszenia greckiej pozycji. Za trzy dni Grecy mają opowiedzieć się ZA lub PRZECIW propozycji porozumienia z międzynarodowymi instytucjami w sprawie przedłużenia programu pożyczkowego, który jednak i tak już wygasł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • sa(2015-07-04 08:51) Zgłoś naruszenie 00

  DGP Zegar długu publicznego u nas tyka do 1 bln zł (tyle wynosi dług RP u Obywateli, ale jest jeszcze zagraniczny dług ?) ,może to w każdej chwili być niebezpieczne, runąć. Tak, gdyby powstała panika i wszyscy ruszyli do bankomatów. Ruina RP I banków natychmiastowa jak w Grecji. Grecja też wydawała znacznie więcej niż ich było stać(były em.od 55 lat ??,państwo słabe bez wielkich firm produkcyjnych-tu powstaje główny dochód, ropy, gazu, surowców mineralnych, teren skalisty- góry-jakie rolnictwo?, mała wydajność pracy itp ), wydatki pokrywali deficytem budżetu-sprzedawali obligacje bez pokrycia , fałszowali statystyki do UE –ta udawała że nie widzi !!!, .Kryzys mieli już przed wejściem do UE. Wejście do UE tylko odciągnęło krach, pomimo zastrzyków z UE mld Euro (ok.300-400mld) i w końcu nastał krach nie unikniony >wydatki budżetu Państwa za duże do dochodów, brak adekwatnych reform. Sama turystyka to za mało do funkcjonowania Państwa, pokrywania jego dużych kosztów.

  Odpowiedz
 • Junkers(2015-07-03 14:37) Zgłoś naruszenie 00

  Junker największy
  hipokryta i socjalista
  na świecie, zapraszam
  do serwisu

  Odpowiedz
 • Kurze pazurki(2015-07-03 15:55) Zgłoś naruszenie 00

  Mozna jeszcze Grekom wprowadzic embargo na eksport- import w tym produktow zywnosciowych, tak jak zrobiono z Polska w l. 80.

  Na Francje, Grecy zawsze moga liczyc, na pewno Francuzi im przysla, tak jak Polakom, kurze pazurki.

  Odpowiedz
 • UNIJNY TOTALITARNY BUDEL i SYF !!!!!!!!(2015-07-03 20:57) Zgłoś naruszenie 00

  EUROPA to NIE TO SAMO co TOTALITARNY UNIJNY BURDEL !
  Europa to nie unia ale kontynent z suwerennymi karajmi,nie mylic z unijnym burdelem !
  POtwor o nazwie "unia europejska" to gniazdo,do ktorego wpycha sie euroniewolnikow na POzarcie.
  EU to totalitarny unijny burdel,ktory ma tylko propagande oglupiania euroniewolnikow,drukuje szmaty o nazwie 'euro" bez pokrycia ! To POtwor niszczacy suwerenne kraje kontynentu Europa,knujacy w poszczegolnych krajach tzw. "europejczykow" ,czyli beznarodowych oblakanych psow,ktorych PO wynarodoweniu mozna kopac w d..e ,a po wykorzystaniu zabijac ! Specjalnie wmieszaja do kazdego kraju islamskich bandytow,aby podcinali gardla dla siania strachu,dla latwiejszego zniewalania euroniewolnikow.
  "EU" to gniazdo,w ktorym beda walczyc o zycie bite naiwne piskleta ,a miedzynarodowka bandytow bedzie robila wlasne majatki ! Jak trzeba byc wyjatkowym zeszmacialym karlem,zeby dobrowolnie oddawac suwerennosc wlasnego kraju za niewolnictwo w totalitarnym unijny burdelu !
  Kazdy burdel prowadzi do syfu !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie