Paweł Tanajno usłyszał dwa zarzuty naruszenia nietykalności policjantów

25.05.2020, 14:01; Aktualizacja: 25.05.2020, 14:01
"O zatrzymaniu poinformowaliśmy zarówno prokuraturę, jak i adwokata na żądanie. Po zatrzymaniu kontynuowaliśmy czynności związane m.in. z zażaleniem" - powiedział Marczak. Dodał, że czynności wobec Tanajno są prowadzone w trybie przyspieszonym, a zatem policja ma na nie 48 godzin.

"O zatrzymaniu poinformowaliśmy zarówno prokuraturę, jak i adwokata na żądanie. Po zatrzymaniu kontynuowaliśmy czynności związane m.in. z zażaleniem" - powiedział Marczak. Dodał, że czynności wobec Tanajno są prowadzone w trybie przyspieszonym, a zatem policja ma na nie 48 godzin.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Paweł Tanajno usłyszał dwa zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności policjantów - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • długoPiS(2020-05-25 15:24) Zgłoś naruszenie 03

  Organy Zbyszka Zero muszą przyśpieszyć działania aby uniemożliwić mu ubieganie się o fotel dla Maliniaka.

  Odpowiedz
 • komunistyczne dzbany,trzeba uczyć prawa i porządku(2020-05-25 20:21) Zgłoś naruszenie 20

  komunizm nie powróci a ci co propagować będą to ustrojowe ustrojstwo,powinni być karani w imieniu ludzi którzy 30 lat temu ginęli z ich rąk/stoczniowcy,górnicy/.Dziś ci co mają dodatki kombatanckie a głoszą komunizm,powinni mieć to odebrane.

  Odpowiedz
 • Wiesia (2020-05-25 22:52) Zgłoś naruszenie 12

  Ja się tak zastanawiam czego ludzie chcą ca w tej Polsce. Protesty mają we krwi. Wstyd wychodzic na ulicę. Kolejny człowiek Po utopia. Duda i tak wygra

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie