Francja: Macron chce sankcji wobec Polski za "naruszenie zasad UE"

27.04.2017, 21:17; Aktualizacja: 27.04.2017, 21:23
Emmanuel Macron

Emmanuel Macronźródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: LIONEL BONAVENTURE POOL

Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika "Voix du Nord", że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która "naruszyła wszystkie zasady Unii".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • permanentny(2017-04-27 21:35) Zgłoś naruszenie 2714

    Makron nie jesteś prezydentem całej Unii tylko małej francji,niestety! A jak się nie podporządkujesz to zrezygnujesz i taki będzie Twój koniec! Już jesteś śmieszny!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • obserwator(2017-04-27 21:29) Zgłoś naruszenie 2314

    Facet odwal się od Polaków nikt tego słuchać nie chce

    Odpowiedz
  • Stary wiarus(2017-04-27 22:08) Zgłoś naruszenie 2110

    Co ten maminsynek ?Trzeba mu przypomnieć jak się zachowali Francuzi w 1939 roku i jak ich niewiasty dawały d..Niemcom.

    Odpowiedz
  • Widmo(2017-04-27 21:33) Zgłoś naruszenie 1912

    Lewak zarabany

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2017-04-27 21:30) Zgłoś naruszenie 1910

    Juhas Macron gęga , co mu baca nakazuje . A nawet beka , pardon , beczy . O innych , rzadkich cechach charakteru i osobowości nie wspomnę .

    Odpowiedz
  • Łob(2017-04-27 21:52) Zgłoś naruszenie 163

    Co tu bredzić, też jestem za tym żeby w Polsce były lepsze zarobki, a narazie trzeba się zabrać do pracy. A nie szukać sankcji za to że u nas człowiek jest tani , nic to nie da, a gdyby fabryka poszła do Chin, też by domagał się sankcji?

    Odpowiedz
  • Piuro(2017-04-27 22:16) Zgłoś naruszenie 137

    Nie mów hoop,jak żeś nie przeskoczył chłopysiu.Te wypowiedzi Macron napędzą głosów Le Pain.

    Odpowiedz
  • WolfHeart(2017-04-27 22:39) Zgłoś naruszenie 1221

    No i co w tym dziwnego? Polacy zachowują się w stosunku do UE w następujący sposób: "dajcie forsę i się nie wtrącajcie". Jak się nie podoba acquis communautaire, to po prostu wyjdźmy z tej Unii, zamiast robić za żebrzące cygańskie dziecko. A jak chcemy kasy na inwestycje, to szanujmy dorobek wspólnotowy, praworządność, trójpodział władz, prawa człowieka itd.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Bert(2017-04-27 22:33) Zgłoś naruszenie 109

    To pinczer z psiarni Sorosa. Myśli, że jak naszczeka na Polskę to wygra. Niech nie zapomina, że my tu na miejscu też możemy ścisnąć go za jajka, tak że aż zaskowycze.

    Odpowiedz
  • EWA(2017-04-28 07:22) Zgłoś naruszenie 105

    To Unia ma jakieś zasady, oprócz hipokryzji i nacjonalizmu?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mam ten kraj w tyle(2017-04-28 04:45) Zgłoś naruszenie 106

    To jest typowo zakamuflowana ciotka

    Odpowiedz
  • Po ptakach(2017-04-28 08:42) Zgłoś naruszenie 93

    We Francji od dwóch lat stan wyjątkowy, wojsko na ulicach, więc nic dziwnego, że Makaron stara się odwrócić uwagę opowiadając jak źle jest z Polską.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gh(2017-04-27 22:42) Zgłoś naruszenie 97

    MACRONIE W SWOICH PORTKACH SE ZROB SANKCJE A NIE WTRENRZALAJ SIE DO POLSKI HAHAHA

    Odpowiedz
  • Polak(2017-04-28 09:29) Zgłoś naruszenie 62

    jeszcze nie został prezydentem a już coś chce, niech najpierw zajmie się porządkami we francji, Polacy bez jego rad sobie poradzą

    Odpowiedz
  • seba(2017-04-28 08:40) Zgłoś naruszenie 62

    Niech da polskim rolnikom i robotnikom stawki i dopłaty jak maja Francuzi i wtedy niech mówi o kosztach i nierówności i naruszeniach .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • her Donald(2017-04-28 08:45) Zgłoś naruszenie 52

    Oburzające groźby i bezpodstawne zarzuty, jakby nas oskarżano o to, że upadająca Francja nie jest dla nas wzorem do naśladowania w dziedzinie rozwiązań prawnych dla przedsiębiorczości. Macron stracił okazję, by siedzieć cicho!

    Odpowiedz
  • remick(2017-04-28 09:48) Zgłoś naruszenie 43

    Macron powinien jego Mame-Merkel zgonic, ona zlamala przepisy EU. Merkel i jej lewaccy wasale chca teraz tych arabskich analfabetow takze Polsce wcisnac.

    Odpowiedz
  • mecenas Roman(2017-04-28 08:44) Zgłoś naruszenie 42

    A kto z członków PO i Nowoczesnej chciał i nadal chce jak największych sankcji dla Polski?

    Odpowiedz
  • Łob(2017-04-27 21:52) Zgłoś naruszenie 46

    Co tu bredzić, też jestem za tym żeby w Polsce były lepsze zarobki, a narazie trzeba się zabrać do pracy. A nie szukać sankcji za to że u nas człowiek jest tani , nic to nie da, a gdyby fabryka poszła do Chin, też by domagał się sankcji?

    Odpowiedz
  • sdfs33(2017-05-17 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego słowo ( I, s . l . a ,m ) został o cenzurowany , dlaczego nazwa ustroju politycznego jest zakazana ?

    Odpowiedz