Magdalena Jethon: Strasznie mnie ten Kaczor wpieprza [WYWIAD]

autor: Robert Mazurek02.03.2017, 20:00; Aktualizacja: 03.03.2017, 07:43
Magdalena Jethon fot. Darek Golik

Magdalena Jethon, dziennikarka radiowa, w latach 2009 oraz 2010–2016 szefowa radiowej Trójki, założyła portal internetowy Koduj24.pl fot. Darek Golikźródło: Dziennik Gazeta Prawna
autor zdjęcia: Darek Golik

- To PiS wprowadził straszny, agresywny język. To jest po prostu obrzydliwe. I do tego te nieustające kłamstwa - mówi Magdalena Jethon, dziennikarka radiowa i była szefowa radiowej Trójki, w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (213)

  • TIR Z OPOZYCJI(2020-05-20 15:28) Zgłoś naruszenie 00

    I POWIEDZIAŁA BABCIA KLOZETOWA CO JEJ NA JĘZYK NASZŁO.

    Odpowiedz
  • Aloof(2020-04-21 20:51) Zgłoś naruszenie 00

    Żenada...

    Odpowiedz
  • Mirek(2018-01-06 18:45) Zgłoś naruszenie 00

    Sama wyglądasz jak kaczor.

    Odpowiedz
  • Robert(2017-05-17 13:23) Zgłoś naruszenie 30

    Ja przez lata zastanawiałem się co się dzieje z radiową trójką i dlaczego ta rozgłośnia z roku na rok zjeżdża coraz niżej? No i wreszcie zrozumiałem, skoro pa pani była szefową, ech... "i smieszno i straszno".

    Odpowiedz
  • uhhhh(2017-03-10 07:50) Zgłoś naruszenie 10

    przebija straszna ideologia, jak cyborg, bezrefleksyjnie, och durnoty

    Odpowiedz
  • Lucjusz(2017-03-10 07:23) Zgłoś naruszenie 20

    Jak Janda, PiS jest be bo tak !

    Odpowiedz
  • Artur(2017-03-09 18:23) Zgłoś naruszenie 10

    Poniewaz jestem czlowiekiem zaesze myslacym pozytywnie wiec Pogratuluje panu Jozefowi Jethon, ze oddalil od siebie pania Magdalene Myczka. Mysle ze poprawilo mu to znacznie komfort zyciowy

    Odpowiedz
  • LO(2017-03-09 17:09) Zgłoś naruszenie 10

    Kaczorek z Magdaley Jethon zrobił śmiecia bezrobotnego

    Odpowiedz
  • ojojojojoj ale wstyd(2017-03-09 11:23) Zgłoś naruszenie 20

    Ale wstyd. Zaorałby ją student I roku dziennikarstwa! Gada bo gada, rzuca tylko hasła które gdzieś usłyszała i niekoniecznie do końca wie jak się nimi posługiwać i co one znaczą. Wstyd, wstyd i jeszcze raz żenada.

    Odpowiedz
  • Marcin(2017-03-09 00:46) Zgłoś naruszenie 20

    Proszę Pani - głowa to nie tylko od fryzury jest.

    Odpowiedz
  • qwer(2017-03-08 21:21) Zgłoś naruszenie 10

    kiedyś poznałem tą panią na wakacjach ,była razem z M Niedzwiedzkim - zakompleksione dziewcze

    Odpowiedz
  • Janek(2017-03-08 15:55) Zgłoś naruszenie 20

    Czy ktos moglby mi powiedziec KTO zatrudnil ta pania w trojce? Bede bardzo wdzieczny !!! Z gory dziekuje !!!

    Odpowiedz
  • Tadek(2017-03-08 15:09) Zgłoś naruszenie 40

    Jestem przerazony i porazony ! I te PO- wce maja czelnosc mowic cos o jakichs Misiewiczach ????

    Odpowiedz
  • Barbara(2017-03-08 09:35) Zgłoś naruszenie 11

    Jak by obraźliwie "przerobić" Pani nazwisko ? Niestety moje poczucie kultury na to nie pozwala.

    Odpowiedz
  • Maciek(2017-03-08 03:58) Zgłoś naruszenie 20

    I to właśnie jest poziom LEWACTWA. ZERO wiedzy, MALO intelektu, dużo NIENAWISCI do prawicowych katolików i ogrom GLUPOTY. Ja tylko wklejam ten opis co jakiś czas

    Odpowiedz
  • xXx(2017-03-07 22:28) Zgłoś naruszenie 20

    Samozaoranie level master....

    Odpowiedz
  • oigh(2017-03-07 15:23) Zgłoś naruszenie 50

    Dzięki Jarek że nie musimy już słuchać tych inteligentnych inaczej . Może w końcu normalni nie będą czuć się... wyrzutkami

    Odpowiedz
  • su(2017-03-07 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    No tak jak taki poziom logiki będzie funkcjonował na nowym kanale opozycyjnym to rację ma Morawiecki rządzić będą jeszcze długo. Nawet nie chce się pisać o nie spójności tego wywiadu. Radykalni to tylko odchyły z jednej i drugiej strony. Jest cały normalny środek. Jak ktoś go nie widzi to powinien zmienić towarzystwo. Naprawdę.

    Odpowiedz
  • trójkowicz(2017-03-07 10:56) Zgłoś naruszenie 40

    Nikodem Dyzma w spódnicy. Lepiej by saię nie odzywała, ale do takiej postawy trzeba posiadać jakąkolwiek wiedzę.

    Odpowiedz
  • A.S.(2017-03-07 10:55) Zgłoś naruszenie 40