statystyki

Marsz pod hasłem "My, Naród". Komitet Obrony Demokracji protestuje w Warszawie

27.02.2016, 13:02; Aktualizacja: 27.02.2016, 13:56

Na błoniach Stadionu Narodowego zebrali się sympatycy KOD-u, którzy właśnie teraz rozpoczynają marsz głównymi ulicami stolicy. Uczestnicy manifestacji uważają, że demokracja w Polsce jest zagrożona.

Reklama


Reklama


Zdaniem jednej uczestniczek, dowodem na to jest między innymi ujawnienie dokumentów świadczących, że Lech Wałęsa współpracował z tajnymi służbami PRL. Wielu uczestników marszu ma maski z podobizną byłego prezydenta. Niektórzy mają przyczepione naklejki z hasłem „jestem Bolkiem”. Zgromadzeni trzymają flagi polskie i unijne. Są także antyrządowe transparenty.

Uczestnicy manifestacji przejdą Aleją Zieleniecką do Mostu Poniatowskiego, na lewy brzeg Wisły. Potem pójdą ulicami Marszałkowską i Królewską do Placu Piłsudskiego. W czasie manifestacji będą zbierane podpisy pod nowym projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

Demonstracja ma się zakończyć po godzinie 17.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • KALIF(2016-02-27 13:49) Odpowiedz 72

    Ta hołota złożona z najrozmaitszych zdrajców narodu i pożytecznych idiotów uważa się za reprezentantów naszego narodu:

  • KALIF(2016-02-27 13:43) Odpowiedz 52

    PRAWIDŁOWO HASŁO POWINNO PRZEMIEĆ MY POTOMKOWIE KACAPÓW ? LEMINGI III RP Komitet Obrony Donosicieli..."Panie Lechu, pan się nie boi, całe SB i agentura dzisiaj za panem stoi". Cała Polska z was się śmieje konfidenci , alimenciarze i złodzieje ..

  • Jerry(2016-02-28 15:57) Odpowiedz 00

    Jaki naród? Wybrany?

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama