statystyki

Poseł PiS do Tuska: Niech pan sam sobie płaci 7 złotych za benzynę

25.06.2014, 17:39; Aktualizacja: 25.06.2014, 18:15
Krzysztof Szczerski

Krzysztof Szczerskiźródło: Agencja Gazeta

Istota sprawy to treść nagrań, a nie ich autor. Tak w Sejmie mówił poseł PiS Krzysztof Szczerski w trakcie dyskusji nad informacją premiera w sprawie afery podsłuchowej. Donald Tusk poprosił Sejm o wotum zaufania.

Reklama


Reklama


Krzysztof Szczerski mówił, że nagrania obnażyły rząd Donalda Tuska. Nie tylko poprzez język polityków PO, ale przede wszystkim zawartość nagrań - podkreślał poseł PiS. Zwracając się do ław rządowych, Krzysztof Szczerski mówił, że prawda o rządach PO, wyłaniająca się z nagrań, jest powodem do dymisji gabinetu Donalda Tuska.

"Jesteście tutaj jak Obcy, niech pan sam sobie płaci 7 złotych za benzynę, niech pan u swoich kolegów odkrywa murzyńskość, niech pan sam siebie zadłuża a nie nas, niech pan prywatne obiady je za swoje pieniądze" - zwracał się polityk PiS do premiera Tuska. 

Krzysztof Szczerski mówił, że z ujawnionych nagrań wynika pogarda Platformy dla Polaków: Wystąpieniu posła PiS towarzyszył śmiech i okrzyki ze stron posłów koalicji. "Boicie się mechanizmów kontroli, boicie się społeczeństwa, którym gardzicie, boicie się mediów, nienawidzicie opozycji, skąd w Was tyle agresji, tyle pogardy?" - pytał posłów koalicji Krzysztof Szczerski. 

Konwent seniorów ustalił, że po debacie nad informacją rządu rozpatrywany będzie wniosek o wotum zaufania dla gabinetu Donalda Tuska. Według wstępnych informacji przekazanych przez marszałek Sejmu Ewę Kopacz, głosowanie może odbyć się około 21:00. 

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • roman(2014-06-26 02:23) Odpowiedz 00

  do krol- Jako premier i historyk powinien powiedziec jak Bismarck "dajcie Polakom rzady a sami sie wykoncza ""

 • Krystyna(2014-06-25 18:58) Odpowiedz 00

  Ten stan rzeczy trwa juz 7 lat , Wstyd i hanba dla Rzadu PO-PSL , afera goni afere !
  Za jedna kolacje placa wiecej niz 29% rodzin ma na utrzymania na CALY miesiac . Oczywiscie wszystko za nasze PODATKI . Nawet Boga sie nie boja , nie mowiac o nas , wyborcow .

 • Janusz(2014-06-25 19:31) Odpowiedz 00

  PO to jest porażka totalna dla Polski Tusk i ta banda nieudaczników cały czas doprowadza Polskę do upadku, ten rząd powinien być rozliczony i do kryminału wsadzony.

 • Ewelina(2014-06-25 20:12) Odpowiedz 00

  Agresję i niestosowne zachowanie, o którym poseł PiS mówił wykazał idealnie w swoim wystąpieniu on sam.

 • krol(2014-06-25 20:35) Odpowiedz 00

  Polaku - myśl
  No to sobie poogladałem dzisiaj, przez kilka godzin " MOC " państwa nad Wisłą i wyraz twarzy jego charyzmatycznego przywódcy, który, gdyby był przyzwoitym człowiekiem, to, po obecnie trwajacej w obradach Sejmu przerwie, załatwiłby sprawę krótko: Wysoki Sejmie, składam wniosek o przyjęcie dymisji mojego autorskiego rzadu, którym mialem dyshonor kierować prawie przez 7 lat...ależ ja, realista,przypomniałem sobie twórczośc i ducha poetów i pisarzy z okresu Romantyzmu

 • q-ku(2014-06-25 21:43) Odpowiedz 00

  płaciłem dziś za paliwo 5,50. Więc po co te histerie?

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama