Co wiesz o ACTA?

W internecie i na ulicach trwa bitwa o ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement). A co ty wiesz o tej umowie?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Brak

Komentarze (23)

  • fratul(2012-02-15 23:00) Zgłoś naruszenie 10

    A nic nie wiem, bo nikt konkretnie nie wyjaśnia czym grozi, tylko natrętnie domagają się protestowania. Kolejna okazja do psychozy buntu przeciw jakimś onym gnębicielom nas ludu miast i wsi i poczucia się kupą silni. Acta będzie śledzić mnie kamerą mojego własnego kompa czy walę kupę na rzadko czy mam zatwardzenie?

    Odpowiedz
  • Bleeee(2012-02-06 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Wiem dostatecznie dużo, żeby uznać wprowadzenie ACTA jako kolejny krok ku globalnemu totalitaryzmowi - NWO się kłania
    Test jest jest na poziomie Familiady, w ogóle nie pyta o meritum, a jakieś mało znaczące szczegóły; jednym słowem to test dla prola wyprodukowanego przez szykowaną nam reformę edukacji, o której GP także pisze .

    Odpowiedz
  • kuzyn_maupy(2012-03-01 18:20) Zgłoś naruszenie 00

    co wiem o ACTA ? ano wiem to, że to całe zamieszanie i cenzura, to wszystko są skutki złodziejskiego monopolu zw. "własnością intelektualną" w różnych formach i odmianach, forsowanego przez amerykanów poprzez ONZ, OMPI i WTO, wprowadzonego w Polsce w ustawie o prawach autorskich i pokrewnych, którą Sejm RP uchwalił w 1994 roku, kiedy ministrem kultury był polski reżyser i aktor Kazimierz Dejmek pod rządami SLD-PSL i premiera Waldemara Pawlaka za prezydentury Lecha Wałęsy, która jest sprzeczna polskim Kodeksem Cywilnym i z Konstytucją RP - problemem jest złodziejski mechanizm tzw. "własności intelektualnej", zakładający sprzedawanie tej samej pracy milionom ludzi, miliony razy - już bez pracy, bo on najbardziej zagraża fundamentom prawa polskiego i europejskiego, gdyż to podważa pracę i wszelkie zasady prawa oparte o własność materialną, co siłą rzeczy prowadzi stopniowo i nieuchronnie do bezprawia i do anarchii..., bo prawo wewnętrznie sprzeczne przestaje być prawem..., dlatego pilnie potrzeba REFERENDUM !!!

    Odpowiedz
  • moniall(2012-02-22 17:24) Zgłoś naruszenie 00

    Quiz jest źle sformułowany , brakuje właściwych odpowiedzi.

    Odpowiedz
  • ACTor(2012-02-12 19:43) Zgłoś naruszenie 00

    Durny quiz. 3-4 pytania związane są z ACTA, reszta to jakiś chłam.. porażka

    Odpowiedz
  • ~~Isabelle~~<33(2012-02-11 16:06) Zgłoś naruszenie 00

    Nie zaję quiza - miałam 5 poprawnych na 12 możliwych. Nie wiem czy ten test w ogóle miał coś wspólnego z ACTA. Nie wiem też kto wpadł na pomysł dodania tak głupiego "testu". Dla mnie to nie jest sprawdzaniie wiadomości o umowie ACTA, tylko po prostu sprawdzania na ile procent wieży się w plotki mediów. To na tyle.

    Odpowiedz
  • bt(2012-02-10 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    quiz porażka. gazeta powinna się wstydzić zamieszczając coś takiego. strata mojego czasu.

    Odpowiedz
  • miki666(2012-02-09 13:52) Zgłoś naruszenie 00

    9/12 to nie najgorzej jak na laika

    Odpowiedz
  • Zawiedziony DGP(2012-02-08 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    Beznadziejny ten quiz - pytania dotyczą raczej tego, kto ogląda telewizję niż co wie o ACTA

    Odpowiedz
  • PO górą!!(2012-02-08 11:58) Zgłoś naruszenie 00

    Nie piszcie tak źle o POlskim rządzie! Jak tak można? Pan Premier to POlak z krwi i kości. Walczy jak lew o POlskie wartości, obniża podatki, pomaga emerytom i rencistom, tworzy miejsca pracy, bo 30 letni minister pracy jeszcze nie umie, ale to nic. Ważne, że się starają! A to, że przez przypadek i niechcący wyprzedali cały kraj, to cóż. Każdemu się zdarza :( Trzymam kciuki Panie Premierze!! :)

    Odpowiedz
  • ja(2012-02-07 18:41) Zgłoś naruszenie 00

    beznadziejny quiz, sugerujący brednie jakie można usłyszeć w telewizji

    Odpowiedz
  • jjj(2012-02-03 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    ani jednego pytania o treść samej umowy; tylko medialne ciekawostki. od swoich czytelników można wymagać trochę więcej, DGP!

    Odpowiedz
  • Autor(2012-02-03 14:52) Zgłoś naruszenie 00

    Kretyński quiz - na miarę inteligencji pracującej w GP!

    Odpowiedz
  • Zniesmaczony(2012-01-31 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Gazeta Prawna sygnuje taki gniot? Prezydent może wprowadzić na skutek cyberataków stan WOJENNY a nie wyjątkowy. To wynika ze znowelizowanej ustawy o stanie wojennym.

    Odpowiedz
  • strachliwy(2012-01-31 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    Wiem niewiele.Tylko tyle,że ACTA jest be.Podobno Amerykanie będą żądać ekstradycji Polaków,którzy ściągają pirackie pliki.A tam można dostać kilkaset lat odsiadki.

    Odpowiedz
  • adf(2012-02-03 12:55) Zgłoś naruszenie 00

    test nie ma nic wspólnego z acta

    Odpowiedz