Kaczyński o kolejnych nagraniach w aferze podsłuchowej: Kompletna demoralizacja polskiej klasy politycznej

16.03.2015, 14:18; Aktualizacja: 16.03.2015, 14:57
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej odniósł się do ostatnich wydarzeń w kampanii wyborczej. Skomentował także aktywność Donalda Tuska jako szefa Rady Europejskiej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • taka jest prawda(2015-03-16 15:33) Zgłoś naruszenie 00

    Bartłomiej Sienkiewicz skwitował dosadnie efekty rządów PO: „Ch**, dupa i kamieni kupa”

    Odpowiedz
  • w34j(2015-03-16 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    Panowie Sienkiewicz, Belka, Graś wytłumaczyli, że ich knajacki język to były „skróty myślowe” wyrażające troskę o Polskę. W takim razie czuje się usprawiedliwiony, jeśli również w trosce o Polskę powiem językiem elit, że rządzi nami banda ****** z PO!

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-16 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    Każdemu kto wrzucił do urny wyborczej głos na PO powinno sie łapę obcinać, tak żeby na wieki wieków wiadomo było kto przyczynił sie do upadku Rzeczpospolitej!!!

    Odpowiedz
  • xxx(2015-03-16 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    jeszcze nigdy tak niewielu, nie ukradło tak wiele, tak wielu. Oto komentarz do sytuacji w kraju za rządów platformy

    Odpowiedz
  • hahaha(2015-03-16 15:36) Zgłoś naruszenie 00

    Panie marszałku Stefanie a co pan na to? ?

    Odpowiedż:
    .. „ To jest żenada, niesłychanie haniebna, podła , obrzydliwa i nikczemna wypowiedź, ręce opadają, szkoda w ogóle o tym rozmawiać, to dęta pisowska prowokacja , pisowscy funkcjonariusze; partyjni propagandyści; farsa i kabaret, za tym stoi PiS i Kaczyński , szkoda marnować czas na takie bzdury, dęte jakieś awantury, afery, których nie ma, takie małostkowe czepianie się jakichś detali, absolutnie nieprzyzwoite, nikczemne zachowanie, to przejaw bezsilnej wściekłości naszych konkurentów, którzy chyba już kompletnie się rozchorowali na głowę, na mózg, na wszystko, czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad tymi chorymi z nienawiści ludźmi, zostawmy ich samym sobie, to szkodniki, wielkie, oślizgłe szkodniki, ohydne, szkodzą tylko i przeszkadzają, nic nie mają do powiedzenia, kompletna pustka intelektualna i moralna, ja bym im głos wyłączył i już, po co ich w ogóle zapraszać gdziekolwiek, narobią bydła i tyle tego będzie”.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-16 15:38) Zgłoś naruszenie 00

    Jedyne, co PO i muł Komorowski mogą zaproponować to walka z Kaczyńskim. ZERO programu ze strony najmądrzejszych na świecie ZERO inicjatywy, wyłącznie wyszukiwanie wrogów i zwalanie na nich winy za własne lenistwo i nieudolność.

    Odpowiedz
  • rt6k(2015-03-16 15:38) Zgłoś naruszenie 00

    Kiedyś nic nie miałem do PO. Było tak do chwili, gdy ostatecznie rozwiały się ambitne szanse powstania PO-PiS-u. Jednak do tego nie doszło. Przypuszczam, że głównie z powodu pazerności PO i z małostkowych dążeń do wyrolowania PiS-u.
    Złe zdanie o PO zacząłem sobie wyrabiać, gdy PO kij w szprychy wtykało rządowi PiS. Pełną ohydę tego psucia ilustrował nakręcony strajk pielęgniarek pod kancelarią Premiera. Zrozumiałem wtedy, że PO to antypaństwowa i egoistyczna banda cwaniaczków i karierowiczów.
    Najgorsze zdanie o PO wyrobiłem sobie po przejęciu przez PO władzy. Źle się to od samego początku rozpoczynało, bo od fajerwerków pustych obietnic wyborczych. Kukły wyborcze miały fałsz w oczach, a na twarzach malował się im lizusowski i nieszczery uśmiech hochsztaplera.
    Potem było coraz gorzej. Partia rządowa dostarczała kolejne argumenty o tym, że PO stała się fabryką ******
    Dlaczego?
    Dlatego, że czas marnowano bezpłodnie, że zaniechano modernizacji kraju, że lekceważono troskę o państwo nasze podstawowe narodowe wartości.
    Dlatego, że przegięto z propagandą.
    Dlatego, że maksimum wysiłków podjęto nie w pracach pozytywnych lecz w działaniach destrukcyjnych nakierowanych na poniżenie i wykpiwanie politycznej konkurencji. Aroganckim kretynizmem zablokowano możliwości parlamentarnej współpracy na rzecz poprawy Konstytucji. Dopuszczono ponadto do rozkwitu ORDYNARNEGO CHAMSTWA i niebywałego upadku kultury politycznej.
    Na tej paskudnej niwie PO dorobiła sobie mordę Palikota (wizerunek gnoju).
    Na dziś to wszystko mi wystarcza, bym PO uważał za NAJGORSZE POLSKIE ZŁO od czasu odzyskania niepodległości i bym się od niego odwracał jak od wstydliwego smrodu.

    Odpowiedz
  • q4h(2015-03-16 15:39) Zgłoś naruszenie 00

    rybak złowił złotą rybkę i zapytał, spełnisz moje trzy życzenia? Na to rybka, daj spokój ja jestem z Platformy, ja tylko obiecuję

    Odpowiedz
  • sondor(2015-03-16 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Dajcie "prezesuniowi" władzę, on jak Bóg naprostuje wszystko, on będzie najaktywniejszym politykiem na świecie, on ukróci podsłuchy, on wyprowadzi Polskę na głebokie wody tak żeby mogła bez problemu zatonąć, on, on, on zrobi
    wszystko - dajcie mu tylko władzę. Jednak niewdzięczny naród olewa go równo w każdych wyborach.
    W tym roku też go oleje. Nie będzie gruszek na wierzbie, nie będzie 3 mln mieszkań nie będzie "prezesunio" premierem - ostanie mu się ino sznur.

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-03-16 15:46) Zgłoś naruszenie 00

    PLATFORMA MIAŁA TYLE AFER ŻEBY MOGŁA OBDAROWAĆ WSZYSTKIE RZĄDY EUROPEJSKIE Niech żyje i rozkwita platformerska III Rzeczpospolita w swojej gangsterskiej krasie
    Oszuści u władzy nadal sypią naszymi pieniędzmi na zacieranie kłamstw. A dowody ich krętactw mają być wciąż nielegalne…Polacy, nic się nie stało! Afera? Jaka afera? Jest tyle ważnych rzeczy na świecie…in vitro , związki partnerskie ...itd itp ...

    Odpowiedz
  • wynalazca(2015-03-16 16:02) Zgłoś naruszenie 00

    Hehehe,brachol tego cwaniaka podpisał traktat Lizboński który wymaże Polskę z mapy świata i leży na Wawelu a on jeszcze nadal udaje cnotkę i jeździ na polskim patriotyźmie,hipokryzja doskonała

    Odpowiedz
  • wynalazca(2015-03-16 17:15) Zgłoś naruszenie 00

    Rozmawiałem z sąsiadem. Powiedział mi że może jeść nawet chleb ze smalcem byle tylko PO rządziło dalej. Bo jak Kaczor przyjdzie to szambo. Nawet zgodziliśmy się mieszkać w baraku, bo nie mamy na czynsz. Ale ten straszny Kaczor to taka zaraza. A to że sobie coś tam ukradli nasze chłopaki z PO czy z PSL, to są nasi i już, my możemy kraść, nieważne każdy kradnie. Sąsiad puścił mi TVN i dał Wyborczą i tam napisali że najważniejsze żeby PO rządziła. Obaj w to wierzymy, i do śmierci będziemy głosować na PO!!!

    Odpowiedz
  • w5j(2015-03-16 17:38) Zgłoś naruszenie 00

    A tymczasem BRONEK «SZOŁ» TURNE niestrudzenie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz,robiąc konkurencję najlepszym kabaretom!Numery i teksty Bronka zdeklasowały najlepszych!

    Odpowiedz
  • posłuchajcie go(2015-03-16 19:58) Zgłoś naruszenie 00

    Niech żyje marszałek Stefan, etatowy bulterier rządu, on wam wszystko wyjaśni i wyprowadzi z błędu.

    Odpowiedz
  • sn(2015-03-17 11:15) Zgłoś naruszenie 00

    Zgnojona ta rządząca popsl(jaka to "elita", to kamieni kupa... żadne to morale ) non stop słyszymy krętactwa, lodziarstwo, przekręty, nieudolność, kolesiostwo ,systemowe prawo( kontrakty ,premie, pensje 20-50-100-200 tys.,odprawy-miln. dla kolesi cwaniaków POpartych,którzy trwonią naszą kasę RP. Wtedy na nić nie stać (szpitale-jakość ,ulgi na leki dla em.rencistów, głodowe em.renty, podwyżki 36zł-!) ,na rzeczywistą walkę z bezrobociem, gdy się niszczy zagmatwanym prawem, podatkami małe RP firmy, które dają 60% miejsc pracy !!! Tak Ci rządzą i chcą dalej -WYBORCY !!!???. PiS ma też za kołnierzem (afery SKOKowe , przeflancowanie kasy społecznej do spółek prywatnych, brali niezłe apanaże itp, dofinansowanie deficytu ok. 2mld z naszej kasy BFG)nie jest taki święty jak się przedstawiał ,gdzie tu moralność katolicka ???