Mężczyzna zmarł pod szpitalem. Nie wpuścili go, bo się "awanturował"

31.07.2014, 11:14; Aktualizacja: 31.07.2014, 11:19

Dramatyczna śmierć przed szpitalem w Wołowie. Jak dowiedziało się Radio Wrocław, 60-latek, który przyszedł pod placówkę w nocy, nie został wpuszczony do środka.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • ed(2014-08-03 08:55) Zgłoś naruszenie 00

    pan karniej wypowiada się jak żul pod budki z piwem, Od kogoś zatrudnionego na Uniwersytecie Medycznym wymagamy większej kultury, wiedzy i znajomości tematu. Co to znaczy, że jak ktoś się boi pracować w tych warunkach, powinien zmienić zawód? Chamska i prostacka wypowiedź - czy lekarz i pielęgniarka są do bicia się z agresywnymi pacjentami?! Czy zakłąda pan, że w nocy moają pracować tylko ci po przeszkoleniu komandoskim, bo w nocy do szpitala trafiają tylko agresywni? od fizycznych działań są odpowiednie służby, a nie pracownicy cywilni!

    Odpowiedz
  • Jasińska(2014-08-02 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk uśmiercił 1 000 000 (MILION) najbardziej schorowanych rencistów...drugie tyle młodych pozbawił "opieki" medycznej...Sądy od dawna dały przyzwolenie pseudomedukom i uzdrowicielom ZUS owskim ..NA ZABIJANIE!!! Nie wiem jak jest teraz, ale tzw służba zdrowia zawsze działała jak wojsko ..a w razie wojny..służba na froncie..nawet w prywatnym domu lekarz zawsze o każdej porze dnia i nocy był dostępny dla "pacjentów"..Te "MENDY" chyba kupiły sobie dyplomy..bo stanowią tylko zagrożenie dla ludzi!!! W Krakowie też jest wiele takich..a najlepsza jest Agnieszka Noga- podobno lekarz - ta morderczyni zabija bezkarnie..a Sąd dał jej na to pozwolenie, gdy zabiła znanego krakowskiego piłkarza P. Różankowskiego.. Sąd pogroził tylko paluszkiem i pozwolił dalej zabijać! Sąd orzekł YNTELYGENTNIE - jak nasz BOLEK - Różankowski i tak by zmarł...Cholera czy te głupie Sądy wierzą, że istnieją NIEŚMIERTELNI??? Czy w tym przypadku orzeczenie będzie POdobne??? Wiem jedno, gdyby taki zawałowiec położył się spokojnie w domu, wziął aspirynę (lub kilka) - to raczej by przeżył...

    Odpowiedz
  • Gunefa(2014-08-01 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wierzę żeby człowiek tak chory bez przyczyny sie kłócił on szukał ratunku w szpitalu który był zamknięty a hrabina lekarka go nie chciała wpuścić i udzielić pomocy to gdzie on miał iść na policję to mętne tłumaczenie ,to nie był przypadek że gdzieś nabił sobie guza bo to musiało być poważnie skoro przed szpitalem zmarł i karę powinna dostać osoba która mu nie udzieliła pomocy,niech w końcu lekarze zaczną brać odpowiedzialność za lekceważenie ludzi .

    Odpowiedz
  • zosia(2014-07-31 15:37) Zgłoś naruszenie 00

    Widziały gały kogo wybierały!

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2014-07-31 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    ...się awanturował , bo go nie wpuścili - zapewne .
    A swoją drogą , znaczną część tzw. personelu szpitalnego należałoby również wymienić - zaraz po sędziach , prokuratorach i innych znanych funkcjonariuszach .

    Odpowiedz
  • Czas skończyć....(2014-07-31 15:17) Zgłoś naruszenie 00

    ...z prywatą w szpitalach.

    Odpowiedz
  • Abonament(2014-07-31 12:37) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zapłacił abonament za Ubezpieczenie Zdrowotne , a personel wziął pensyjki ,
    to dlaczego mają otwierać szpital ?

    Odpowiedz
  • Michał(2014-07-31 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie obudził Pana Lekarza i Panią Pielęgniarkę. Jak śmiał przychodzić tak późno, w nocy!? [sarkazm mode off]

    Odpowiedz