Sprawa Banasia wymknęła się PiS z rąk. Szef NIK utwardził stanowisko i nie zamierza rezygnować

autor: Bartek Godusławski03.12.2019, 07:30; Aktualizacja: 03.12.2019, 09:04
Prezes NIK złożył rezygnację z urzędu. Jednak marszałek Sejmu odesłała mu ją z prośbą o uzupełnienie. Dokument już do niej nie wrócił – wynika z ustaleń DGP.

Prezes NIK złożył rezygnację z urzędu. Jednak marszałek Sejmu odesłała mu ją z prośbą o uzupełnienie. Dokument już do niej nie wrócił – wynika z ustaleń DGP.źródło: PAP
autor zdjęcia: Mateusz Marek

Prezes NIK złożył rezygnację z urzędu. Jednak marszałek Sejmu odesłała mu ją z prośbą o uzupełnienie. Dokument już do niej nie wrócił – wynika z ustaleń DGP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (39)

  • Emeryt(2019-12-03 10:44) Zgłoś naruszenie 38

    Byli opozycjoniści bronią Banasia. „Nagonka lewicy”

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dobra Zmiana(2019-12-03 15:40) Zgłoś naruszenie 10

    Oj Witek , Witek ten Banaś to oszust , to po oczach nie poznała , taki nijaki ? A Bóg Honor i Ojczyzna , to dla opozycji ? Mało to teraz macie generałów , zrobić jednego szefem NIK . Ma taki broń , to palnie sobie w stopę , powie że chciał w głowę , ale to nie zgodne z doktryną .

    Odpowiedz
  • zazi(2019-12-03 14:59) Zgłoś naruszenie 10

    Myśleli, że tupną i Banaś ustąpi. Ale on dobrze wie co to oznacza. Pewnie się wkurzył, że zwolnili jego syna. Marian trzymaj się.

    Odpowiedz
  • portmeni(2019-12-03 19:52) Zgłoś naruszenie 10

    Banaś nie daj się, jesteś szefem NIK-u, boją sie Ciebie, pokaż co papiery kryją na pis.

    Odpowiedz
  • Jolka(2019-12-04 10:37) Zgłoś naruszenie 10

    Ciekawe że takie sprawy ujawniają dziennikarze (ale tylko TVN). To po co są: SOP, ABW, CBA, Policja, prokuratura, wywiad, kontrwywiad czy inne służby...? Gdyby nie TVN24, to przecież Banaś byłby dalej kryształowym szefem NIK-u!

    Odpowiedz
  • litości(2019-12-03 17:33) Zgłoś naruszenie 10

    a mnie .... przez 40 lat pracy jako pracownikowi budżetówki płacili ochłapami i teraz mam ochłapy emeryturę

    Odpowiedz
  • adno(2019-12-03 21:16) Zgłoś naruszenie 00

    PO i tak nie dojdzie do władzy, bo to cieniarze

    Odpowiedz
  • erwer(2019-12-03 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli to praw to prawda, to marszalek będzie mieć problemy. Nie wolno odsylac papierów z urzędu bez jego zadekretowania. Oczywiscie pod warunkiem, że to pismo było zlozone w biurze podawczym Co innego jednak jeżeli tak jak piszecie kierowca spotkal się z Panią Witek i z pominięciem procedur wręczyl to pismo Pani Marszalek na korytarzu. To trochę brzmi jak komedia, bo może się okazać za kilka dni że to wszystko to jeden wielki fejk i żaden kierowca nigdzie nie wyjechal a dziennikarze wkręcają oglupione społeczeństwo.

    Odpowiedz