Biedroń wezwał Kaczyńskiego i Schetynę do debaty o polskich wartościach

13.04.2019, 17:02; Aktualizacja: 13.04.2019, 17:02
"Odpowiada nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony, ale również ten, kto kieruje jego wykonaniem" - przypominał treść art. 18 Kodeksu.

"Odpowiada nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony, ale również ten, kto kieruje jego wykonaniem" - przypominał treść art. 18 Kodeksu.źródło: PAP
autor zdjęcia: Darek Delmanowicz

"Piątkę" zmian dla odbudowy wspólnoty i zaufania do państwa przedstawił Robert Biedroń lider partii Wiosna. Zapowiedział, że będzie za Trybunałem Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego, za to co robi z Polską. Wezwał liderów PiS i PO do debaty o polskich wartościach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Bert(2019-04-13 17:13) Zgłoś naruszenie 92

    A żaba idzie ze słoniem przez most i mówi , słoniu, ale tupiemy...

    Odpowiedz
  • Bert(2019-04-13 17:59) Zgłoś naruszenie 63

    Biedroń to sobie może wezwać Rafalalę, Anię Grodzką i Timermansa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • green(2019-04-13 20:11) Zgłoś naruszenie 22

    A BIEDRON zadziera coraz wyzej nosa. A moze tak go fotografuja ?

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-04-13 20:43) Zgłoś naruszenie 32

    Panie Biedroń. Polska racja stanu jest prosta. Równe prawa dla wszystkich polsków, aby nie było lepszych i gorszych, oraz stabilne środowisko prawne dla działalności gospodarczych. Dawniej mówiło się na to prawo i sprawiedliwość. Teraz niestety, co innego się tak nazywa..... 😁

    Odpowiedz
  • nierozliczone afery gospodarcze(2019-04-13 23:22) Zgłoś naruszenie 20

    Lista kandydatów do postawienia przed trybunałem jest znacznie dłuższa. Nie wolno zapominać o przeszłości łącznie z okresem KLD i PC.

    Odpowiedz
  • Olek(2019-04-14 09:43) Zgłoś naruszenie 03

    Ja również z pederastami nie rozmawiam. Boję się kontaktu z nimi.

    Odpowiedz
  • green(2019-04-14 13:35) Zgłoś naruszenie 02

    Najlepiej zamknac w obozie pracy przymusowej wszystkich lweicowych politykow ze Schetyna na czele za TARGOWICE - proszenie Niemcow tym razem o pomoc dla nich. Czysta powtorka z historii przedrozbiorowej.

    Odpowiedz