Ukraina w ciągu doby odmówiła prawa wjazdu 75 Rosjanom

30.11.2018, 13:49; Aktualizacja: 30.11.2018, 13:54
„W ciągu ostatniej doby nie wpuszczono do kraju 140 osób. Mniej niż połowa to potencjalni nielegalni migranci, a 75 to obywatele Federacji Rosyjskiej. Przyczyny były różne: część z nich nie potrafiła określić celu podróży, część nie posiadała niezbędnych dokumentów, a część jeździła wcześniej na okupowane terytoria Ukrainy” - powiedział agencji Interfax-Ukraina.

„W ciągu ostatniej doby nie wpuszczono do kraju 140 osób. Mniej niż połowa to potencjalni nielegalni migranci, a 75 to obywatele Federacji Rosyjskiej. Przyczyny były różne: część z nich nie potrafiła określić celu podróży, część nie posiadała niezbędnych dokumentów, a część jeździła wcześniej na okupowane terytoria Ukrainy” - powiedział agencji Interfax-Ukraina.źródło: ShutterStock

W ciągu ostatniej doby Ukraina odmówiła prawa wjazdu na swoje terytorium 75 obywatelom Rosji - oświadczył w piątek rzecznik Straży Granicznej Ukrainy Andrij Demczenko. W związku ze stanem wojennym wzmożone kontrole na granicach dotyczą wszystkich cudzoziemców.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie