PiS zburzył dotychczasowy ustrój i wprowadził prowizorkę. Co będzie po Kaczyńskim?

autor: Andrzej Krajewski22.04.2018, 09:00
"Dotychczasowy ustrój polityczny został już przez PiS zburzony, a jego miejsce zajęła prowizorka, w której punktem odniesienia zawsze jest Jarosław Kaczyński. Jednak nieuchronne jest pytanie: co po prezesie"

"Dotychczasowy ustrój polityczny został już przez PiS zburzony, a jego miejsce zajęła prowizorka, w której punktem odniesienia zawsze jest Jarosław Kaczyński. Jednak nieuchronne jest pytanie: co po prezesie"źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Podczas prezentacji wyników Ankiety Konstytucyjnej 2017 marszałek Sejmu Marek Kuchciński mówił: „Przed prawie dwoma laty, aby rozpocząć dyskusję w sprawie uchwalenia nowej konstytucji, prezes PiS Jarosław Kaczyński zwrócił się do grona wybitnych ekspertów z prośbą o przygotowanie, przedstawienie swoich opinii na temat zmian”. Na sali obecni byli m.in. premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło i marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (31)

  • abcd(2018-04-22 09:24) Zgłoś naruszenie 131

    "Dotychczasowy ustrój"...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • panta rhei czyli szambo płynie(2018-04-22 09:57) Zgłoś naruszenie 1323

    PiS zburzył dotychczasowy ustrój i wprowadził prowizorkę. Co będzie po Kaczyńskim?..... Czy aby na pewno? Kontynuuje dzieło zniszczenia po Tusku i jego pampersowym dworze. Po Kaczyńskim będzie ONR i świta z młodzieży wszechpolskiej. Może nawet królem polski obwołają Wielkiego Romana Konia a naczelnym imamem mesjasza z Torunia?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-04-22 10:40) Zgłoś naruszenie 1712

    A mnie się widzi że wiekie sprzątanie bałaganu....

    Odpowiedz
  • Realista(2018-04-22 10:47) Zgłoś naruszenie 2113

    lipa, najlepiej chyba byłoby jak będziemy po prostu częścią Europy, z władzą wybieraną w przejrzysty sposób w Brukseli. Inaczej matołki wybiorą jakiegoś nowego bandytę za pampers+ lub flaszka+

    Odpowiedz
  • JULKA(2018-04-22 12:04) Zgłoś naruszenie 1123

    Racja Kaczyński jest gorszy nawet od Piłsudskiego . Nadzieja w tym że pan Tusk nas z tego wyciągnie i znowu będzie rządziła pani Angela .

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • prawnik(2018-04-22 12:08) Zgłoś naruszenie 359

    Co będzie po PiS (partii św. Mikołaja). Będzie Partia Zaciskania Pasa. To jest oczywista prawidłowość wynikająca z kolizji nauk politycznych z twardymi prawami Królowej Nauk - Matematyki.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2018-04-22 12:26) Zgłoś naruszenie 2513

    A po nim choćby potop!!! oto jego kredo życiowe . Dobrze że załapał się na odprawę emerytalna z Sejmu -30 tysięcy złotych z naszych podatków ,choć nigdy nie pracował. Taki to jest PIS krwiożerczość i koryto dla swoich!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • I o to szło(2018-04-22 12:29) Zgłoś naruszenie 228

    Po PiS- manach znajdziemy się w sytuacji Polski po powstaniowej. Pełno będize niezłomnych i zachowujących się jak trzeba, za nasze pieniądze. Czyli nędza pospolita dla ogółu. Naród już nabrał przyspieszenia w rozrodzie, oświata szkolna i seksualna leży, ludzie kościoła robią co chcą w kraju i podatków nie płacą. Będzie komu pracować na jelita kościelno wódczane. Tak było za rządów jelit przed i po rozbiorowych

    Odpowiedz
  • xxz(2018-04-22 14:12) Zgłoś naruszenie 86

    A pod jaką kontrola są obecne rządy?

    Odpowiedz
  • Bert(2018-04-22 15:08) Zgłoś naruszenie 1111

    PIS jeszcze nie zburzył ale nadal jest w trakcie burzenia "poprzedniego ustroju" (państwa teoretycznego, pod faktycznymi rządami : gangsterów powiązanych z POlitykami, kryjącego ich wymiaru niesprawiedliwości, zachodnich korporacji i niemieckich oraz postkomusznych madiów - żywo zainteresowanych tym, żeby bezprawie i złodziejstwo trwały w Polsce b.z.)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • oskar(2018-04-22 15:21) Zgłoś naruszenie 137

    Co będzie po Kaczyńskim?... ano wielkie sprzątanie ;)

    Odpowiedz
  • xxx(2018-04-22 16:20) Zgłoś naruszenie 87

    Co będzie po Kaczyńskim? Potop. PiS rządzi w myśl zasady "po nas choćby potop".

    Odpowiedz
  • Kola(2018-04-22 16:25) Zgłoś naruszenie 815

    Po Kaczyńskim nastanie Ryży Matoł, największy złodziej i przekręciaż. Ryżego trzeba powiesić bez wyroku na strunie od gitary, żeby zdychał długo.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • myślę, więc żyję(2018-04-22 16:43) Zgłoś naruszenie 93

    Moim skromnym zdaniem, żeby priorytety z rozprawy „O naprawie Rzeczpospolitej” mogły się w cudowny sposób ziścić - to znakomita większość rodaków, musiałaby przejść na wyższy "level" świadomości obywatelskiej 21 wieku. Niestety, i historia tego kraju łopatologicznie to udowadnia...jest to, po prostu, niemożliwe.

    Odpowiedz
  • Ula(2018-04-22 16:54) Zgłoś naruszenie 86

    Brawo niemiecka gazety apropo selekcji komentarzy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zyje 60 lat i jeszcze takiej partii nie było,aby (2018-04-22 21:17) Zgłoś naruszenie 48

    tyle zrobiła dla narodu.PO-przednicy kradli obywatela ze wszystkich stron,więc ludzie po kolei odrzucali swoich wrogów,więc odrzucono czerwonych a teraz przyszła kolej na pofarbowanych.Ludziom zaczyna Się >>>>>ZYC.......dużo lepiej i napewno dołożą starań aby PIS rządził i pomagał..........długoooooooo.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kangur (2018-04-23 04:12) Zgłoś naruszenie 36

    PiS burzy państwo kolesi i złodzieji, fakt cześć społeczeństwa cierpi i to właśnie chodzi. Piłsudski to już kiedyś skomentował ostro, gonić k.....

    Odpowiedz