"Kryminalny domek z kart, skonstruowany przez Netanjahu, właśnie się wali". Co to oznacza dla Polski?

autor: Mariusz Janik24.02.2018, 08:45
Benjamin Netanjahu piastuje stanowisko premiera już przez 11 lat i 347 dni

Benjamin Netanjahu piastuje stanowisko premiera już przez 11 lat i 347 dniźródło: ShutterStock

Szef rządu w Jerozolimie przez lata unikał zarzutów, tym razem zainicjowane w zeszłym roku śledztwa mogą położyć kres jego karierze. Dla Polski nie jest to jednak najlepsza wiadomość.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • baca(2018-02-24 10:41) Zgłoś naruszenie 244

    Czy Netanjahu doniesie na żytów ?

    Odpowiedz
  • o(2018-02-24 12:21) Zgłoś naruszenie 324

    to znaczy że swoje machloje chciał ukryć robiączadymę z ustawą IPN

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • JAcóś(2018-02-24 14:26) Zgłoś naruszenie 233

    Polska jest słaba i dlatego jakiś skorumpowany przestępca z Izraela może się po niej wozić...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dziadek Franek(2018-02-24 15:24) Zgłoś naruszenie 102

    Netanyahu powinien "dostać" order Virtuti Militari za wskrzeszenie dążanie do prawdy o "Milionie+" obywatelach polskich wyznania mojżeszowego.

    Odpowiedz
  • seba(2018-02-24 15:47) Zgłoś naruszenie 90

    taka sobie alegoria; -List Jelonka do Wilka: - Po ostatnim odgryzieniu przez ciebie kawałka mojego ogonka mam już 100% pewności co do twych niecnych intencji. Gdy skonsumowałeś wcześniej moich rodziców, a potem moje rodzeństwo, myślałem że mnie oszczędzisz. Jak się okazało byłem w błędzie i dzięki ci za tę lekcję. Teraz będę uciekał z większą determinacją. Odpowiedź Wilka udzielona Jelonkowi: - Skoro już pokapowałeś się ******** jak to wszystko działa, to przygotuj się na rychły koniec, abyś nie zdążył podzielić się swoją wiedzą "tajemną" z pozostałymi przy życiu jeleniami.

    Odpowiedz
  • gf(2018-02-24 16:59) Zgłoś naruszenie 51

    ogolnie bliskie rzeczywistosci . Blad-Nataniahu urodzil sie w USA gdzie przeniosl sie jego ojciec po konflikcie z Ben Gurionem. Gdy postawia go przed sadem bedzie musial zrezygnowac.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Brawo (2018-02-24 18:22) Zgłoś naruszenie 37

    Sami prawi i uczciwi w polityce i wśród kleru. Prostuję kler to święci, bez żadnej skazy. Owieczki boże nie pracują a dobrze żyją. Koło nich zakonnice, przeczyste dziewice. Godność, honor, Ojczyzna /ta koyrtkowa/ no i bóg miłosierny ale tylko wobec sutann owych i politykierów /tym sądy niedługo będą sprzyjać tak jak bóg klerowi/ Dla wiernych i szarych obywateli, surowa kara za życia i po śmierci.

    Odpowiedz
  • oo(2018-02-24 21:49) Zgłoś naruszenie 11

    OO

    Odpowiedz
  • skądtoznamy(2018-02-24 21:51) Zgłoś naruszenie 131

    Typowy ydowski tygiel

    Odpowiedz
  • Przepraszam(2018-02-25 00:35) Zgłoś naruszenie 31

    Tolku K., wybacz mi, że uważałam Cię za "antysemitę".i nie chciałam zaufać temu, co mówisz. Byłam głupia, byłam naiwna. Przepraszam.

    Odpowiedz
  • polakmalutki(2018-02-25 11:56) Zgłoś naruszenie 70

    Ten artykuł pokazuje całą nędzę polityków rządzących państwem powstałym na terenie Palestyny który ten teren dostali z łaskawości Nie Palestyńczyków i teraz ten b..el rozciągają na cały świat.. Pytanie .. chcecie żyć w takim świecie? żeby takie nędzne osobniki miały wpływ na wasze życieZ??????

    Odpowiedz
  • polakmalutki(2018-02-25 12:13) Zgłoś naruszenie 40

    nooo... 700 lat gościnności i taka wdzięczność...

    Odpowiedz