Lewestam: Bejsbolem w „Teen Vogue”

autor: Karolina Lewestam03.02.2017, 07:17; Aktualizacja: 03.02.2017, 07:31
Karolina Lewestam

Karolina Lewestamźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: materialy prasowe

Są takie w życiu chwile, że od szaleństwa dzieli nas tylko cienka ściana z dykty. A ja właśnie zniżam się do półklęku i – niczym pałkarz bostońskiej drużyny Red Sox, arcypolski pseudokibic, a raczej nieskoordynowana baba z pałą – dramatycznie zamierzam się na tę ściankę kijem bejsbolowym.

A jak już ją w drobny mak rozwalę, tę ściankę, to z wrzaskiem skoczę przez dziurę i po kolei pognam do drzwi ludzi mniej lub bardziej mi znajomych z mediów społecznościowych, pukać będę, by na próg, niczego nie podejrzewając, wychodzili, a potem osobiście będę ich tym bejsbolem bez słowa wyjaśnienia tłuc, pieczołowicie ową furię w sobie pielęgnując, żeby mi motywacji starczyło na objazd paru kontynentów, bo tak się też to tałatajstwo po świecie porozłaziło. A nastąpi to, jak mi jeszcze jeden delikwent skasuje publicznie aplikację Ubera, zrobi sobie zdjęcie z kawą ze Starbucksa albo poinformuje, że zaprenumerował „Teen Vogue”.

Zwłaszcza ten „Teen Vogue” sprawia, że mój bejsbol drży mi w ręku.

Wszystko jak zwykle przez Donalda J. Trumpa. Znany czytelnikom z reality show ów pan, obecnie prezydent USA, dekretem rozkazał bronić granic Ameryki przed uchodźcami z Syrii oraz przybyszami z kilku innych krajów muzułmańskich, takich jak Irak, Iran, Somalia, Libia czy Jemen. Nie mogą wjeżdżać na terytorium USA. Dlaczego? Jak to, Polak pyta „dlaczego”? Przecież przyjdą podpalić dom, przecież runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą... – należy więc drzwi zamknąć, przynajmniej do czasu, gdy Ameryka się ogarnie i nauczy się odsiewać ziarna od plew.

Pomysł rzeczywiście fatalny. Nic dziwnego, że pół świata protestuje.


Pozostało jeszcze 80% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (2)

  • Pan Murzyński Filipiński(2017-02-03 11:10) Zgłoś naruszenie 10

    A ja zastanawiam się czym jest u licha „Teen Vogue” i kawa w pseudoekologicznym papierowym kubku, czemu trzeba tego tak zaciekle bronić? Kogo konkretnego należy okładać tym bejsbolem, czy może należy walić na oślep, żeby przekonać wszystkich, że moja prawda jest mojsza? Jak tu nie wierzyć w teorię światów równoległych?

    Odpowiedz
  • Bert(2017-02-04 20:23) Zgłoś naruszenie 30

    Z tym bejzbolem to zapewne nie o to chodzi autorce, żeby nim kogoś okładać, tylko najzwyczajniej na świecie jest w tej fazie cyklu, w której zew natury nakazuje jej wpleść w bajkopisarstwo jakieś obiekty falliczne.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie