Ogólnopolska Akademia Programowania

Stowarzyszenie Talent zakończyło realizację projektu Ogólnopolska Akademia Programowania. 28 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Siedlcach odbyła się konferencja podsumowująca projekt, w którym za pośrednictwem transmisji uczestniczył Prezes Stowarzyszenia Talent, mgr inż. Ryszard Szubartowski.

Zajęcia z programowania w I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach prowadzone były w dwóch kategoriach: Liceum (pod okiem p. Janiny Chromińskiej - nauczyciela informatyki) oraz Gimnazjum (przez p. Ireneusza Chromińskiego, również nauczyciela oraz Patrycję Kuklę - studentkę PW).

W zajęciach dla licealistów wzięło udział 23 uczniów, dla gimnazjalistów - 18.

Cieszymy się, że zainteresowanie programowaniem w tym rejonie było tak duże.

Najlepszymi uczestnikami zajęć z programowania, którzy zdobyli pierwsze miejsca w rankingach, okazali się gimnazjaliści:
Marcin Stefanowicz, Eryk Kalaciński oraz Wojciech Kozłowski. 

Gratulujemy zwycięzcom!

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się pod internetowym adresem szkoły:
http://www.prus.siedlce.pl/

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2016-02-01, ostatnia aktualizacja: 2016-02-01 15:39

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.